Ndeshjet e Champions-Europa League .

2 golat i pati me penallti e po deshem te jemi fair, sa here qe e merr topin e kthen mbrapa ne rastet kur nuk eshte perpara portes. Me zhgenjen shume ndonjehere!

Dikush i huq edhe penaltite mos harro. Pastaj cr7 ka moshen, e ruan shpejtesine per raste tvecanta.
 
2 golat i pati me penallti e po deshem te jemi fair, sa here qe e merr topin e kthen mbrapa ne rastet kur nuk eshte perpara portes. Me zhgenjen shume ndonjehere!
Mos ndoshta e bejn per te hapur loje dhe per te terheq kundershtarin 🤔
 
Ca ishte ajo nderprerje mrom ne ndeshjen psg-basaksehir?

Arbitri kryesor i kerkon asistetit te tij Rumun ne gjuhen rumune se cili nga stoli Basakehirit duhet te ndeshkohet, dhe duke qene qe zv trajneri basaksehirit ishte me ngjyre dhe arbitri 4 nuk ja dinte emrin, i thote arbitrit kryesor ne kufje ky i ziu lol dmth ne rumanisht te zezes i thone negru, nderkohe qe kjo fjali u degjua dhe u perdor si justifikim per te nderpre ndeshjen lol

Na kane ça manallin me kto ceshtjet e racizmit, bota ka halle me te medha ne kto momente ndersa kto merren me cingla mingla sesi duhet ti drejtohemi nje njeriu me ngjyre. Me thon "ky i bardhi" nuk ka lajm, por po permende te ziun big problem lol

Do ulemi ngjunje tani dhe nja 10 muj tjera, black lives matter, pa te bardhit le t'vdesin vl 🤦‍♂️
 
Ca ishte ajo nderprerje mrom ne ndeshjen psg-basaksehir?

Arbitri kryesor i kerkon asistetit te tij Rumun ne gjuhen rumune se cili nga stoli Basakehirit duhet te ndeshkohet, dhe duke qene qe zv trajneri basaksehirit ishte me ngjyre dhe arbitri 4 nuk ja dinte emrin, i thote arbitrit kryesor ne kufje ky i ziu lol dmth ne rumanisht te zezes i thone negru, nderkohe qe kjo fjali u degjua dhe u perdor si justifikim per te nderpre ndeshjen lol

Na kane ça manallin me kto ceshtjet e racizmit, bota ka halle me te medha ne kto momente ndersa kto merren me cingla mingla sesi duhet ti drejtohemi nje njeriu me ngjyre. Me thon "ky i bardhi" nuk ka lajm, por po permende te ziun big problem lol

Do ulemi ngjunje tani dhe nja 10 muj tjera, black lives matter, pa te bardhit le t'vdesin vl 🤦‍♂️
Me i thonë ai i bardhi është edhe më keq, përveç rracizmit të akuzojnë edhe për tallaje varke 😝
 
Ca ishte ajo nderprerje mrom ne ndeshjen psg-basaksehir?

Arbitri kryesor i kerkon asistetit te tij Rumun ne gjuhen rumune se cili nga stoli Basakehirit duhet te ndeshkohet, dhe duke qene qe zv trajneri basaksehirit ishte me ngjyre dhe arbitri 4 nuk ja dinte emrin, i thote arbitrit kryesor ne kufje ky i ziu lol dmth ne rumanisht te zezes i thone negru, nderkohe qe kjo fjali u degjua dhe u perdor si justifikim per te nderpre ndeshjen lol

Na kane ça manallin me kto ceshtjet e racizmit, bota ka halle me te medha ne kto momente ndersa kto merren me cingla mingla sesi duhet ti drejtohemi nje njeriu me ngjyre. Me thon "ky i bardhi" nuk ka lajm, por po permende te ziun big problem lol

Do ulemi ngjunje tani dhe nja 10 muj tjera, black lives matter, pa te bardhit le t'vdesin vl 🤦‍♂️
Sepse ktu rracizmi denohet me ligj . Duke qen se ka shume te huaj . Kjo vlen per te gjitha rracat te zinj, te kuq , te verdh.
E jo vetem ngjyra Po dhe kombesia .
Nuk preken kto gjera . Edhe Ekipi Francez ishte dakort dhe e miratuan ndalimin e ndeshjes pa Erdogani ( turqia ) po e po .
Po Po denohet . Mund te marresh nje gjobe te majme pse jo dhe nje shkarkim nga puna .
dhe e Dal nga goja e nje Rumuni 🤦‍♀️
 
Sepse ktu rracizmi denohet me ligj . Duke qen se ka shume te huaj . Kjo vlen per te gjitha rracat te zinj, te kuq , te verdh.
E jo vetem ngjyra Po dhe kombesia .
Nuk preken kto gjera . Edhe Ekipi Francez ishte dakort dhe e miratuan ndalimin e ndeshjes pa Erdogani ( turqia ) po e po .
Po Po denohet . Mund te marresh nje gjobe te majme pse jo dhe nje shkarkim nga puna .
dhe e Dal nga goja e nje Rumuni 🤦‍♀️

Atehere qe ti ndajme gjerat, te zezes ne rumanisht i thone negru, dhe arbitri katert kur eshte pyet nga arbitri kryesor cili nga stoli duhej ndeshku? Ai nga 6 turq dhe nje afrikan qe ishin ne stol i ka thene ne gjuhen rumune "ky i ziu" lol

Eshte si t'besh nje pershkrim kur ke nje grumbull njerzish bashke, i gjati, qerosi, kacurrelsi ose esmeri lol
 
Atehere qe ti ndajme gjerat, te zezes ne rumanisht i thone negru, dhe arbitri katert kur eshte pyet nga arbitri kryesor cili nga stoli duhej ndeshku? Ai nga 6 turq dhe nje afrikan qe ishin ne stol i ka thene ne gjuhen rumune "ky i ziu" lol

Eshte si t'besh nje pershkrim kur ke nje grumbull njerzish bashke, i gjati, qerosi, kacurrelsi ose esmeri lol
Me numera ose me mbiemer o Tomka .:p
Kshu evitohen problemet dhe zenkat , gjobat etj .
 
Me numera ose me mbiemer o Tomka .:p
Kshu evitohen problemet dhe zenkat , gjobat etj .

Skane numra ne stol te rezervave, dhe ky qe eshte bo gjithe rremuja ka qene zv trajneri i ekipit turk te cilin arbitri 4 nuk ja dinte emrin dhe duhej ta identifikonte ne qintat e sekondes per arbitrin kryesor, dhe pershkrimi ka qene: kush eshte per tu ndeshku? I ziu i eshte pergjigj asistenti lol

Mund t'ishte gjet nje pershkrim tjeter jam dakort, por qe tbohet lajm boteror eshte shume e eksagjerume.

Shqiperia ne 2014 ne beograd thirrshin 30 mije shkije vdekje shqiptarve, na gjujten me karrige shkelma e lloj lloj sendi tforte dhe si perfundim ja dhane fitoren serbve 3-0 ntavoline. 🤬🤬

Pranaj kto 2 standartet mu m'hapin barkun.
 
Skane numra ne stol te rezervave, dhe ky qe eshte bo gjithe rremuja ka qene zv trajneri i ekipit turk te cilin arbitri 4 nuk ja dinte emrin dhe duhej ta identifikonte ne qintat e sekondes per arbitrin kryesor, dhe pershkrimi ka qene: kush eshte per tu ndeshku? I ziu i eshte pergjigj asistenti lol

Mund t'ishte gjet nje pershkrim tjeter jam dakort, por qe tbohet lajm boteror eshte shume e eksagjerume.

Shqiperia ne 2014 ne beograd thirrshin 30 mije shkije vdekje shqiptarve, na gjujten me karrige shkelma e lloj lloj sendi tforte dhe si perfundim ja dhane fitoren serbve 3-0 ntavoline. 🤬🤬

Pranaj kto 2 standartet mu m'hapin barkun.
Sepse e para pune ndeshja Eshte ber ktu dhe kta jan pro serb ( per fat te keq ) ktu jam dakort me ty qe kjo ndodhi pa te keq po mund te perdorte nje term tjeter.

Pastaj po te kapemi pas ktyre rasteve ke ndeshjen zvicerr serbi ku golin e ben dy shqipot e mbaj mend qe moren dy gjoba te mira ( shaqiri qe ben golin ne 10 sekondat e fundit ). Ai tha dhe 3 fishin e kesaj gjobe te marr un prap do e bej .
kto jan ndjenja nacionalizmi e si lojtaret dhe tifozat i thyejm ( si e ka ajo shprehja qe perdor un shpeshhere rregullat jan ber per tu thyer ) 🤪ama kur e di qe Eshte Dicka qe mund ta evitosh e éviton.
un e kuptoj qe Eshte dicka e paqellimte po si te Thash ky ligj Eshte ktu .
aq me shume Qe pas maletretances qe po i behet negrove kto kohet e fundit i ka ber te jen cik si shume ne qender te vemendjes.

pra incidente si kto ekzistojne ndaj duhet te jen me te kujdesshem.
ndaj e Thash me lart ngjyra e kombi nuk preket.
Ja tme preki mu kush origjinen ..🇦🇱e coj ne te semes pa nje e pa dy .:p
 
Sa rehat jeni ju qe shifni sport. Asgje smarr vesh 1 tufe burrash qe rendin mbas 1 topi a thu se mbarun topat :p

un me shume ndjek sport se sa telenovela apo emisione show Tip Love story apo perputhje lool
Ato me hapin barkun . :p
 
Sa rehat jeni ju qe shifni sport. Asgje smarr vesh 1 tufe burrash qe rendin mbas 1 topi a thu se mbarun topat :p
futbolli eshte si puna femres....nese 1 femer nuk kalon ne orgazem dhe nese 1 ekip nuk shenon gol atehere te ka shku djersa dem kot 😂😂😂
 
Top