Ndeshjet e Champions-Europa League .

Parashikimi im per shortin sot...

Bayern vs Lazio
Real.M vs Leipzig
M.City vs Barcelona
Liverpool vs Sevilla
Chelsea vs Atalanta
B.Dormund vs Porto
Juventus vs Ath.Madrid
Psg vs B.Monchengladbach

T'shofim sa do gjej lol
 
Parashikimi im per shortin sot...

Bayern vs Lazio
Real.M vs Leipzig
M.City vs Barcelona
Liverpool vs Sevilla
Chelsea vs Atalanta
B.Dormund vs Porto
Juventus vs Ath.Madrid
Psg vs B.Monchengladbach

T'shofim sa do gjej lol
1) 1
2) X
3) X 2 ❤️
4)1
5 )1
6) X
7) 1

pa i pa hiq koefiqentet. lool
 
Ne CHL ste ha ai, dihet. Ne Serie A jeni kandidat serioz per ta fitu. Napoli duket mire kurse Juvja ne trazicion. Kete vit keni shancin me te mire.
 
Napoli kur nuk e mori 10 vite qe Interi dhe Milani ishin per Serie B, nuk e merr dot as kete vit.

Plus qe nuk ka skuader te gjere, me dy tri lendime shkojne per Lezhe te Mogli
 
Top