Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Kisha menduar se kisha par cdo gje , por kte gje kurr sdo e kisha imagjinuar hahahah ca sben pija :(.

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

A po kot nuk thot Ajnshtajni budallallaku nuk ka kufi.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Ksaj i thon me fluturu me fishekzjarr :)
 

cent

...Lontano
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

hahahahaha sa video karagjoze..Shum i cmendur ky tipi
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Cen cke re qe gjykon esht hapy ai po shijon oren 12 . Se i rrikan akrepat fiks.
 

cent

...Lontano
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Cen cke re qe gjykon esht hapy ai po shijon oren 12 . Se i rrikan akrepat fiks.

Ashtu i shkoft vitit,me shkopinj ne prapanice angel hahahhahaha
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Hahaha wtf! Ta kishte lene sakat fishekzjarri kte dhe pastaj ta shifte sa do e shijonte jeten.
 
Top