Ndihmë!!

kushtrimv

Antarë
A a ka mundsi dikush te mi spjegoj ekuacionet kuadratike ,dhe perqindjen,????

Faleminderit .
 

Lela_Dr

Donatorë
Pe: Ndihmë!!

Po librin e algjebres nuk e paske bler??????
 

kushtrimv

Antarë
Titulli: Pe: Ndihmë!!

Po librin e algjebres nuk e paske bler??????

Jo se kam bler ti nese e ke bler shko mesoje .

Faleminderit per mirkuptim.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Ndihmë!!

Jo se kam bler ti nese e ke bler shko mesoje .

Faleminderit per mirkuptim.
Plako merre me qete ske pse te jesh kaq i acaruar.
Ne nuk jemi ketu per te zgjidhur problemet matematikore te studenteve.
Sic tha edhe antarja siper cdo gje e ke te shpjeguar tek libri keshtuqe kalo me pak kohe ne internet dhe me shume ne liber dhe e di si do vine zgjidhjet.
 

kushtrimv

Antarë
Titulli: Pe: Ndihmë!!

Plako merre me qete ske pse te jesh kaq i acaruar.
Ne nuk jemi ketu per te zgjidhur problemet matematikore te studenteve.
Sic tha edhe antarja siper cdo gje e ke te shpjeguar tek libri keshtuqe kalo me pak kohe ne internet dhe me shume ne liber dhe e di si do vine zgjidhjet.

Nuk jam asi qe e marr as qet as i acaruar.
ti nese nuk je per ti zgjedhur problemet dikush tjeter ndosha eshte pse forumi eshte i joti personal ?

p.s Ne internet nuk rri shum me qen ashtu i kisha nja 4000 poste si do antar ketu . Mir u degjofshim!

---------- Post added at 08:07 ---------- Previous post was at 08:01 ----------

KarameleZana : Faleminderit
 
Top