Ndodh,cfare mendoni ju?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Sapo pash kete foton.
151992562_3018480741721102_4147206245456531445_n.jpg


Thash ta sjell ta diskutojme,mendoni qe vertete ka njefare telepatie midis njerzve,shpirtit. Dhe pse ne ate njeri se njohim fare,dhe ndoshta eshte hera e pare qe e shikon.
Skemi folur me te akoma,thjesht nje takim rastesor,nje shkembim muhabeti i thjeshte apo dicka e tille,te con diku,sikur lexon nje pjese te shpirti te tiu,mendimit etj etj,.
Kjo jo vetem ne dimension e ndjenjes se dashurise, apo teheqje palatonike,flas dhe me gjere ne kocpetin e psikollogjise njerzore.
Ajo cfare na terheq dhe bashkon me dike qe sapo njohem?!
Zgjerimin,mendimet dhe pasurimin me tej ne doren tuaj. :))
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Edhe ashtu edhe keshtu ☻
 

Mogli

Be good or be good at it
Ne fakt eshte e vertete sepse une mpleksem me femer tbukur qe shof ??? ta hangsha 1 gja njanes 1 gja tjetres derisa te ngopem ???me fjale dmth se me vepra eheee na ka cof ora ??
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Ndodh .mund tja duash shpirtin dikuj.pa e ta e takuar pa ja prek lekuren mund te ndihesh shume e afert me te.dhe pse eshte thjesht nje i panjohur qe se ke taku kurr te mungon te flasesh me te se ai person te ben te ndihesh vetvetja te ben te buzeqeshesh ..
 

Desa

Felix - Culpa
Ku ka më telepat e empat se peshqit? Mua gjetëtë të më pyesni? ?
Seriozisht tani. Po, ndodh. Më ka ndodhur. Disa herë. Ka mbase të bëjë me natyrën e individit. Observimet, gjendja shpirtërore, momenti, mënyra, ....
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Ndodh e kam përjetuar. Madje do të thoja jo domosdoshmërisht keto dy zemra duhet të krijojnë një raport si çift. Ndodh edhe me një shok/shoqe etj, Që deri më dje nuk e njihje...
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Kur flas une per kto gjera me thon "SHTRIGE"
??????????


Pertej shakave, me ka ndodh shume here kjo gje... sidomos ne shoqeri dhe ma kan shprehur pa ja thene une... ( evitoj ta them e para sepse kushedi se si mund ta interpretoj tjetri).

Eshte ndjesi shum e bukur ?
Ama di ti jap dhe fund definitivisht dhe pakthim por nuhas dicka qe sme pelqen.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ne shumicen e rasteve po... me shfaqet si vizion...nuk lodhem te bej veprime matematikore, thjesht parashikoj levizjet e rradhes.
Pastaj shikoj nderveprimet... ndonjehere me vjen keq... ndonjehere buzeqesh?
Its just a gift.... thats all?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dejavu apo telepati?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
sigurisht qe po.
 
Top