Ndodh edhe kjo!/ 12 vjeçarja lind në spital një djalë

legjenda

Tetova
18718682-7486023-image-a-30_1568983303981-600x357.jpg


Një vajzë 12-vjeçare ka sjellë në jetë një fëmijë të cilin e ka me një burrë tetë vite më të moshuar, shkruan Daily Mail.
Rasti ka ndodhur në Ukrainë, derisa, vajza me origjinë rome ishte dërguar me urgjencë në një spital në Rivne aty ku edhe kishte lindur fëmijën.


Sipas raporteve të mjekëve shkruhet se vajza nuk e kishte kuptuar se ishte shtatzënë, derisa, kur kishte filluar të kishte dhimbjet e lindjes ishte frikësuar dhe ishte dërguar në spital.
ent_in_labour_at_the_landfill_n-m-38_1568983478889.jpg
Mjekët e kanë ndihmuar që të linde të shtunën me 14 shtator, derisa, procesi ishte i vëshitrë dhe zgjati 10 orë, sipas mjekëve.
Doktoresha Olena Sadova derisa foli për rastin tha për mediat lokale se është e shokuar pasi që një fëmijë ka lindur një fëmijë.
E njëjta ka zbuluar se vajza ishte e pistë në momentin kur shkoi në spital, e trembur derisa nuk e kuptonte se çka po ndodhte me të.
‘Puna zgjati dhjetë orë dhe ishte emocionalisht e vështirë për të gjithë. Të gjithë qamë pas. ‘, tha ajo.
18718694-7486023-image-a-32_1568983320767.jpg
Më të vizituarathttps://meganews.al
 

Attachments

 • 18718682-7486023-image-a-30_1568983303981-600x357.jpg
  18718682-7486023-image-a-30_1568983303981-600x357.jpg
  24.9 KB · Shikime: 0
 • ent_in_labour_at_the_landfill_n-m-38_1568983478889.jpg
  ent_in_labour_at_the_landfill_n-m-38_1568983478889.jpg
  45 KB · Shikime: 0
 • 18718694-7486023-image-a-32_1568983320767.jpg
  18718694-7486023-image-a-32_1568983320767.jpg
  35.3 KB · Shikime: 0
 • 18718682-7486023-image-a-30_1568983303981-600x357.jpg
  18718682-7486023-image-a-30_1568983303981-600x357.jpg
  24.9 KB · Shikime: 0
 • ent_in_labour_at_the_landfill_n-m-38_1568983478889.jpg
  ent_in_labour_at_the_landfill_n-m-38_1568983478889.jpg
  45 KB · Shikime: 0
 • 18718694-7486023-image-a-32_1568983320767.jpg
  18718694-7486023-image-a-32_1568983320767.jpg
  35.3 KB · Shikime: 0

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Zoti e din me se miri
:(
12 vjec femije per vete
 
Top