Ndodh në Lezhë/ 24-vjeçarja godet me thikë bashkëmoshatarin dhe e bën për urgjencë, detajet e para

Hera

Banned
Ndodh në Lezhë/ 24-vjeçarja godet me thikë bashkëmoshatarin dhe e bën për urgjencë, detajet e para


policia-3-1-640x374-640x330-1.jpg


Një konflikt mes dy të rinjve ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Lezhës.
l
Një 24 vjeçare identiteti i së cilës ende nuk bëhet i ditur, po që është arrestuar nga policia, ka plagosur me thikë Anton Shytin, për motive të cilat mbeten të paqarta.
Burime paraparake bëjnë me dije se i riu ka marrë plage të shumta në trup dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e traumës në Tiranë.
Ngjarja u regjistrua në lagjen Beslidhja në Lezhë në afërsi të shkollave.
Policia dhe grupi hetimor po hetojnë shkaqet e kësaj plagosje të rëndë.


Top Channel
 

Attachments

  • policia-3-1-640x374-640x330-1.jpg
    policia-3-1-640x374-640x330-1.jpg
    41.7 KB · Shikime: 0
  • policia-3-1-640x374-640x330-1.jpg
    policia-3-1-640x374-640x330-1.jpg
    41.7 KB · Shikime: 0

Sir_Mogli

You keep the sunshine,save me the rain !
Ky tipi qe ka 5-6 vjet qe ka ra ktej ka mendu qe po han pussy por hangri tef thike ....desht me u ba lezhjan me zortScreenshot_20200221-121538_Instagram.jpg
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
"Malok" te sofistikuar jane malsort nersa kta jane "malok" perbindsha...meqe termi malok perdoret per veriun

Nuk me pelqen termi malok me then te drejten
Gjithsesi nuk eshte per te qeshur tema
Me qene si ai cuni sa te mar veten pak e vras veten lol
 

Sir_Mogli

You keep the sunshine,save me the rain !
Nuk me pelqen termi malok me then te drejten
Gjithsesi nuk eshte per te qeshur tema
Me qene si ai cuni sa te mar veten pak e vras veten lol
Nersa un mendoj te marri trajtim mjeksor per ulen e nivelit te testoteroneve
 

Hera

Banned
Me mire spo analizoj "malsoret " e lezhes se shkon tema me shume postime

Por sa i perket temes kush e di cfare ka ndodhur mes tyre qe te arrihet deri ne kete pike ....e mira eshte mos te kete viktima
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Me mire spo analizoj "malsoret " e lezhes se shkon tema me shume postime

Por sa i perket temes kush e di cfare ka ndodhur mes tyre qe te arrihet deri ne kete pike ....e mira eshte mos te kete viktima

Ai e ka tradhetu
Ajo ka dashur ta gerrvishi pak Por qenka bere pak si shum

Hamendesim
 

Sir_Mogli

You keep the sunshine,save me the rain !
Me mire spo analizoj "malsoret " e lezhes se shkon tema me shume postime

Por sa i perket temes kush e di cfare ka ndodhur mes tyre qe te arrihet deri ne kete pike ....e mira eshte mos te kete viktima
Fol e dashur per malsort
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Heu bre cpaskan qene keto leshianet :D
 

Hera

Banned
Fol e dashur per malsort

Une flas por duhet teme apostafat per termat e krahinave ....si per malsoret si per mirditoret e pukjane e per te tjere cdo qytet i shqiperise ka historine e vet ...nga del fjala malok e si erdhen malsoret neper qytete keshtu me rradhe ....
 

Sir_Mogli

You keep the sunshine,save me the rain !
Une flas por duhet teme apostafat per termat e krahinave ....si per malsoret si per mirditoret e pukjane e per te tjere cdo qytet i shqiperise ka historine e vet ...nga del fjala malok e si erdhen malsoret neper qytete keshtu me rradhe ....
Kishe dicka per malsort perderisa i permende vec ata.....
 

Sir_Mogli

You keep the sunshine,save me the rain !
Jo ti i vecove se the nuk eshte malesor ......
Pse thashe qe nuk eshte malesor e thashe sepse e dije sigurte qe nuk eshte.....ky cuni eshte kusheri i dy shokeve te mi te klases qe rrijne ne barbulloje meqe ti i njeh kto zona.....
 

Hera

Banned
Pse thashe qe nuk eshte malesor e thashe sepse e dije sigurte qe nuk eshte.....ky cuni eshte kusheri i dy shokeve te mi te klases qe rrijne ne barbulloje meqe ti i njeh kto zona.....

O mogli ke quan ti "malsor" lezhjane ?
 

Sir_Mogli

You keep the sunshine,save me the rain !
O mogli ke quan ti "malsor" lezhjane ?
Malsor lezhjan jam un pershembull qe kam ra nga malsia e madhe e mbi shkodres....ata qe kane ra nga zonat e malesise madhe jane malesor...ndersa tjeret jane nga mirdita o zona tjera .....
 

Hera

Banned
Malsor lezhjan jam un pershembull qe kam ra nga malsia e madhe e mbi shkodres....ata qe kane ra nga zonat e malesise madhe jane malesor...ndersa tjeret jane nga mirdita o zona tjera .....

E sa vjet jane malsoret e ulur ne lezhe.... te mesoj e une pak historine e vendit
 
Top