Ne cfare viti eshte krijuar kalaja e Gjirokastres ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Зngjεll

___________
Ne cfare viti eshte krijuar kalaja e Gjirokastres ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Ne cfare viti eshte krijuar kalaja e Gjirokastres ?

Nese nuk gaboj vetem Staffi ka te drejte te hape tema ne lojen inteligjente.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Ne cfare viti eshte krijuar kalaja e Gjirokastres ?

Jo aspak! Cdo kush mund te hapi tema!
 

Зngjεll

___________
Titulli: Ne cfare viti eshte krijuar kalaja e Gjirokastres ?

Loverboy se gjen dot ti dhe i bie anas e djathtas hahahhahha
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Ne cfare viti eshte krijuar kalaja e Gjirokastres ?

Nga viti 1336 ...
 

Зngjεll

___________
Titulli: Ne cfare viti eshte krijuar kalaja e Gjirokastres ?

Shume e sakte .Bravo
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top