• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ne cilin vend te Shqiperise do doje te bleje shtepi ?

Passion

Banned
Mora shkak te hap kete teme,duke kerkuar mendimet tuaja antare te fv-se.

Nje mik me kerkoi nje ide ti sugjeroja nje vend ne Shqiperi te bleje nje shtepi.

Verore,per veres te pushojme tha.

Une i sugjerova .

Nqs do ishit ju cilin vend te Shqiperise do sugjeronit ,edhe pse ? :kapele:
 

Sensual

Antarë i Respektuar
Varet ku rri miku se shtepine verore duhet ta kesh deri diku afer qe te mund te shkosh.
 

Sensual

Antarë i Respektuar
Une vete do ta preferoja ne sarande...qytet i mbledhur me spital e sherbime te tjera dhe ka plot gjire afer per te levizur per plazh (nese s'do ishte kaq larg tir per mua, kurse per shtetasin e huaj kjo s'perben prob)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Sarande ose ne Shengjin,Velipoje,ka plot pika te bukura .
Por ajo qe duhet pas parasysh eshte pastertia e ajrit,mundesia te shijosh edhe malin edhe detin me nje distanc jo te larget nga njera-tjetra.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
N'Tiron, mu n'bllokt qe te gjuj pjeshka qe ne pik t'mjesit. LOL
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Mendimet t'ua s'mirren per bae :p perderisa e trajton keshtu. :D

:p

Drejtor (eshte femer) :)
Diskriminim. LOL
Une e ble ku te dua dhe jam argumenta si te dua. :D
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Do preferoja Saranden, me pelqen.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ne Valbone ose ne Dardhe.
 
Top