• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ne cilin vend te Shqiperise do doje te bleje shtepi ?

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
Flase per natyren time jam korekte ne pagesë dhe ka shume vite larg vendit , dhenidis meje dhe personit qe paguaj qëranë nuk janë letrat por fjala ... raporte te shkelqyera , dhe neke moment kritik , ato e dine situaten dhe na kane dhe preçedence , por me besë dhe fe une dua te jem korrekte...
Po ku ishe vite me perpara :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Valbone, Dardhe, Voskopoje dhe Drilon.
Po te kisha nja nje milion.
 

Tomka

Anëtar i ri
I vogel kam qene 1 here ne Lure te dibres, viti 90. Sa here e kujtoj ate udhetim aq here e mendoj sikur te jetoja atje prane gjithe atyre liqeneve me bukuri te papershkrueshme. Mekat qe pyjet i kane pre 30 vitet e fundit sepse ai vend dikur ka qene perla ballkanit.
 

Baboon

F**k that .......!
Pogradec. Une per vete po shita noj cop toke, atje du me nejt ca kohe me ble mbase jo por me qera
 

Vie

Anavie
Aty ku e kam jo me kot é bera timen ate kasollen time . Te mali i njeriut me nje llaf.

E adhuroj momentin kur me del gjumi e gjeja e pare qe Shoh Eshte deti .😍
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
I vogel kam qene 1 here ne Lure te dibres, viti 90. Sa here e kujtoj ate udhetim aq here e mendoj sikur te jetoja atje prane gjithe atyre liqeneve me bukuri te papershkrueshme. Mekat qe pyjet i kane pre 30 vitet e fundit sepse ai vend dikur ka qene perla ballkanit.
Edhe une kur isha e vogel vajta nje here ne Shkopet.
Kalova uren e drunjte qe levizte sa majtas djathtas dhe kam ngelur me shije te mire.
Por sdi pse ,shpesh te gjitha kujtimet sikur ngelin te bukura sepse jane te tilla,jo sepse i duam me vertete.

Mendime te nje pasditeje qe Tomi as do i lexoje deri ne fund 😆
 

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
Ne disa vende ne trojet Shqiptare :)

do kisha blere edhe nje makine jeep dhe toyota per malet Shqiptare
E nje skaf per bregedetin

e do i luaja fene. E Pastaj do zgjohesha nga gjumi
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ne disa vende ne trojet Shqiptare :)

do kisha blere edhe nje makine jeep dhe toyota per malet Shqiptare
E nje skaf per bregedetin

e do i luaja fene. E Pastaj do zgjohesha nga gjumi
S`dashke shume. ahahhahaha
 
Top