Ne malin e Tomorrit ka ndodhur dicka e rendesishme per NASA!

Ne MALIN E TOMORRIT ka ndodhur dicka e rendesishme per NASA!
19016365.jpg


Nje misteri i madh ka qarkulluar kohet e fundit ne NASA,sipas nje ish punonjesi te ketij institucioni i cili ka deklaruar ne nje ambient me miq te tij qe ne SHQIPERI dhe me egzastsisht ne MALIN E TOMORRIT ka ndodhur dicka e rendesishme per NASA,sipas tij aty ka mundesi te madhe qe ne brendesi te malit te egzistoj nje piramid e madhe qe ne brendesi te saj permban objekte misterioze sipas ti satelitet e fuqishem te NASA kan zbulur dicka te tmerrshme nga ai mal,dhe mundesia e publikimit te keti fakti ne te ardhmen do te sillte nje ndryshim rrenjesor ne jeten e njerzimit.....Sipas keti ish shkenctari aty mund te kete zanafillen jeta toksore dhe fundin e njerzimit njekohesisht...Vrojtimi qe i eshte ber me rreze nga sateliti ka treguar se matriali ne ate mal nuk eshte toksor.
Me tej ai tregon se per shqiptaret ai eshte nje vend i shenjt dhe se aty kan ndodh shume mrekulli,gje qe tregon se aty ka dicka jash normales... Dhe qe ai material qe eshte gjet aty eshte shume i mistershem sepse mostrat qe ka analizuar kan nxjerr qe ky material eshte i pa njohur deri tani.(Fb)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Ne malin e Tomorrit ka ndodhur dicka e rendesishme per NASA!

buahahahahahahahaah prandaj ndonjehere e shikojme njeri tjetrin ne si aliene LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ne malin e Tomorrit ka ndodhur dicka e rendesishme per NASA!

NothingToDoHereBlackWithTextSS.pngPo pra ka dhe nje m..t te madh sa nuk e keni idene...
P.s qekur facebook eshte bere agjensi lajmesh???
E kam thene dhe do e them nese hapni nje teme me pak nuk permbyset bota ama ato qe hapni kontrollojini perpara se lat koqen e namit
p.s s koqe ne refirimin e kokrres ne te foluren djalektore
 
Titulli: Ne malin e Tomorrit ka ndodhur dicka e rendesishme per NASA!

NothingToDoHereBlackWithTextSS.pngPo pra ka dhe nje m..t te madh sa nuk e keni idene...
P.s qekur facebook eshte bere agjensi lajmesh???
E kam thene dhe do e them nese hapni nje teme me pak nuk permbyset bota ama ato qe hapni kontrollojini perpara se lat koqen e namit
p.s s koqe ne refirimin e kokrres ne te foluren djalektore

Ai lajmi qe lexon ti hostel, eshte mar nga Fb qe u soll ne forum, ai qe e ka publikuar e kishte vendos dhe add nga e kish mar.
Per te mos u bere shume publicitet faqeve te tjera, vendosa vetem Fb
Nese nuk te intereson lajmi mos ja hidh syte fare materialit, te pakten mos te te duket sikur lem ''koqet e namit''

.ps.Po ke te drejte jemi gomer ne qe lexojme disa komente
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ne malin e Tomorrit ka ndodhur dicka e rendesishme per NASA!

Ai lajmi qe lexon ti hostel, eshte mar nga Fb qe u soll ne forum, ai qe e ka publikuar e kishte vendos dhe add nga e kish mar.
Per te mos u bere shume publicitet faqeve te tjera, vendosa vetem Fb
Nese nuk te intereson lajmi mos ja hidh syte fare materialit, te pakten mos te te duket sikur lem ''koqet e namit''

.ps.Po ke te drejte jemi gomer ne qe lexojme disa komente
E riperseris Facebook nuk eshte nje agjensi lajmesh (biles nuk eshte me as edhe nje rrjet shoqeror) pra jo cdo gje qe lexohet sidomos ne facebook sillet si e vertete sepse ti ske lene hapsire per pyetje tek cfare ke postuar por e ke sjellur si nje fakt...Duke qene qe ketu te verteta une shikoj pak dhashe nje keshille gjenerale dhe hodha poshte faktet qe ti solle per te verteta.Fundja ne facebook jemi te shkruar te gjithe sot e kesaj dite dhe te gjithe lexojme cfare idjotesirash publikohen atje dhe vijme ne forum per te gjetur nje ambjent me ndryshe dhe jo per te lexuar mbi fenomene paranormale dhe jo fenomene ufo sepse UFO= Unidentified Flying Object = Objekt Fluturues i Paindentifikuar ndersa kjo idjotesia e rradhes mbi Malin Tomorr nese eshte e vertete gje qe ska mundesi eshte Fenomen paranormal....
p.s E dashur per firmen sic dha edhe nje stafist sduhet te kaloj tre rrjeshta te mos kete figuara dhe ofendime te drejtperdrejta aty eshte e shkruar e verdhe ne te bardhe gomar kush lexon ... Sic thone disa kurioziteti vrau macen
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Ne malin e Tomorrit ka ndodhur dicka e rendesishme per NASA!

Uaaaaaaaaa mos ktu qenka prejardhja e njerezimit si dhe fundi i njerezimit .Dhe ne durres tek shkembi i kavajes ka fol nasa , per 1 material qe su njihte por pas shum analizash doli bajg lope .
 
Top