Ne ,në virtual ( ne dhe virtualiteti)

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Bebw, apo Hilarious jane identike me Xhenin jashte forumit.Nuk jam tip qe me pelqen te gjykoj , apo te bej sherre(pikerisht sic e kam pasqyruar ketu).Me pelqen te fal dashuri dhe miresi pa limit(ndonjeri mund ta marr si shtirje ) .Fjalet e mira si kursej as ne realitet pra nuk jan elozhe, une ate qe ndiej e shpreh .Me mbyt ose pendohem nese se shpreh ate qe ndiej ...vetem se ne realitet personat qe e njohin Xhenin jane te pakte per shkak te tipit te mbyllur qe kam (ky ishte ndryshimi i vogel jashte forumit) .Se di nese kam merzitur ndonje deri tani me fjalet apo veprimet e mija, por di te them qe kam pat raste jam prekur shume , edhe pse nuk kam reaguar.Nuk them se jam perfekte , kam shume difekte (nje prej tyre naiviteti )por qe nuk di ti bej keq askujt , madje nuk di te mbaj as mëri ?.Une them gjithmone miresia dhe dashuria duhen falur pa kushte ...jane gjera qe nuk te kushtojne asgje .Nese dikush ua ben per borxhe ...fare thjesht distancohuni .Nuk keni pse merzisni veten per persona qe nuk ja vlen ,apo e kunderta ta gjykoni apo ta ofendoni .Dmthn une te pakten keshtu veproj.Kaq pipellsa ??? ju lovi shume ❤❤❤❤
E paskam bere rrefimin ketu ? , love you Bebw ❤...do shtoja gjera te tjera por mos e merr ndonje per shtirje nga fjalet e dashura dhe te ndiera qe do shkruaj ...po e kursej edhe pse une jam shume origjinale ??.Kush do te dij me shume per mua bujrum , anyway une jam liber i hapur ?? vetem mbiemri me ka ngel pa qitur ☻??.Hugs ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E paskam bere rrefimin ketu ? , love you Bebw ❤...do shtoja gjera te tjera por mos e merr ndonje per shtirje nga fjalet e dashura dhe te ndiera qe do shkruaj ...po e kursej edhe pse une jam shume origjinale ??.Kush do te dij me shume per mua bujrum , anyway une jam liber i hapur ?? vetem mbiemri me ka ngel pa qitur ☻??.Hugs ?
Shiko fotografinë wutsurnameihavetoknow.mp3
 

MrCool

Old School.
Pak a shume i njejti, me ca ndryshime te vockla fare..
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
I vetmi ndryshim nga realiteti eshte qe nuk flas kaq shum sa shkruaj knej.
Mund te me gjesh ne plot situata qe jam e hutuar dhe nuk degjoj asnje llaf qe po thua sepse jam pikerisht ne boten time...
Ne pergjithsi, me shikojne me sy pozitiv sepse kam gjithmon nje batut gati ne goj dhe ditet qe jam shum rend, vesh fustanin me te bukur... lyhem dhe vesh nje buzeqeshje qe mund te mashtroj kedo. Muret qe ngrej jan pafund... por sme pelqen te jap veten para tjerve... preferoj ti jap ndjesi pozitive nese mundem dhe sdua asgje ne kembim.
Ama syt i kam shum trasparente per ke din te vezhgoj... dhe kjo pjes prap si prap me bezdis sepse sdua.
 
  • Përqafim
Reactions: Ivy

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Nuk e kuptoj shume temen, a eshte puna sa te sinqert jemi ketu dhe sa kemi treguar nga realiteti jone ne virtualitet?!
Nese eshte keshtu, atehere une sjam e sinqert ose mbaj jeten reale pak me larg , nga realiteti ime as 20% skam treguar ketu, por ka njerez qe me njohin jasht forumit.

Sa per diskutimet ne lidhje brenda ne virtualitet ose realitet, po une jam kjo, nervoze, e ndjeshme, prekem, injoroj sic me injorojne, sjam engjull, ama sjam as skuthe, nuk te fus fitilin, e mbrapa te behem sikur te dua. Perplasem me mendime edhe me njeriun me te afert por kjo nuk ndikon mos e dua at si person. E di kur gaboj, shpesh nxitohem dhe mbrapa pendohem.
Kam e shum e shum te meta por kaq mu kujtuan.
Kukuuu ca paskam then lool
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Bebw, apo Hilarious jane identike me Xhenin jashte forumit.Nuk jam tip qe me pelqen te gjykoj , apo te bej sherre(pikerisht sic e kam pasqyruar ketu).Me pelqen te fal dashuri dhe miresi pa limit(ndonjeri mund ta marr si shtirje ) .Fjalet e mira si kursej as ne realitet pra nuk jan elozhe, une ate qe ndiej e shpreh .Me mbyt ose pendohem nese se shpreh ate qe ndiej ...vetem se ne realitet personat qe e njohin Xhenin jane te pakte per shkak te tipit te mbyllur qe kam (ky ishte ndryshimi i vogel jashte forumit) .Se di nese kam merzitur ndonje deri tani me fjalet apo veprimet e mija, por di te them qe kam pat raste jam prekur shume , edhe pse nuk kam reaguar.Nuk them se jam perfekte , kam shume difekte (nje prej tyre naiviteti )por qe nuk di ti bej keq askujt , madje nuk di te mbaj as mëri ?.Une them gjithmone miresia dhe dashuria duhen falur pa kushte ...jane gjera qe nuk te kushtojne asgje .Nese dikush ua ben per borxhe ...fare thjesht distancohuni .Nuk keni pse merzisni veten per persona qe nuk ja vlen ,apo e kunderta ta gjykoni apo ta ofendoni .Dmthn une te pakten keshtu veproj.Kaq pipellsa ??? ju lovi shume ❤❤❤❤
Ah Bebw logël ?
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Une jam e njejta por me nje ndryshim te vockel, ketu ka raste qe humb me jave kurse ne realitet skam ku te zhdukem?
E din se kur humb të kërkojnë nga mbrapa. Ah sa e bukur ajo ndjenjë. ??
 
  • Yumm
Reactions: NGU

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une jam e njejta por me nje ndryshim te vockel, ketu ka raste qe humb me jave kurse ne realitet skam ku te zhdukem?
Ty as me Interpoll spo tgjejne se ?
 
  • Haha
Reactions: NGU
Top