Në origjinën e universit.....

albstudent

FORCAT RENEA
Edhe mundet te jet ca nuk ndodh sot vjen fundi kur se pret mir e bukur te pakten po ben dhe vap dhe na merr ne plazh duke notuar :)
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
mos po shkoj ti hargjoi ato para qe kame edhe pde jo pastaj:p LOLLOL eshte vetem dicka qe thuhej se do ishte edhe ne vitin 2000
 

lucky_strike

IT`S TOASTED
bukuri , takohemi ne ferr me 11
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Se paskam degjuar ket por po qe se eshte e vertet te ndodhi ca me i bo do bujrum :p
 

njoni

llahtaria vete
........

Nuk bej pjese ne kte forum.
 
Redaktimi i fundit:

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
kur vjen vjen, mos e shtrydhni trunin palidhje po jetoni se munet mu kon e fundit dit:D..
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Nje fillim i ri eshte dhe ky !
 
do sjelli crregullime ne floren dhe faunen po shkaterrim jo e pa mundur
.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Fantashkence i thone kesaj...P.s. Mund te bej nje kerkese ta lene nje dite para fundin e botes,se kam nje provim...
 

Analistja

Anëtar i ri
Ua po une mi si tja bej qe me 10 shtator kam pervjetorin e marteses :lexim::lexim::qaj::qaj::qaj:dhe jam e ftuar ne nje dasem. Ue kot e bleva fustanin:mah:mah:haha::haha::haha::haha:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
treni i fundit per ferr po niset :ciaoo::ciaoo: kapuni burra kush mundet :lexim::lexim:se per parajse ska me udhetime :gjujpeshk::gjujpeshk:
 

Analistja

Anëtar i ri
Ejjjjjjjjj na jepni ndonje info.serioz boll u tallet!

Po mos u merzit mi zemer se te gjitha genjeshtra jane. Pastaj edhe po te ishte e verte, nuk mund te bejme asgje. Me mire te mos dime:ciaoo::ciaoo:
 
ju lutem ma shpjegoni pak em thjeshte..pse do ndikoj tek fauna flora???

me sa kam degjuar do jete shperthim dhe normalisht sdo jete me uje ose rreze diellore shperthimi
kujto hiroshimen e nagasakin dhe mbase te vjen ndermend dicka
 
une ne fakt degjova qe ka dyshime qe do funksionoje por qe do behet do behet
nuk mund te vertetoje asgje mah
le te presim 10 shtatorin me mire :p
 

njoni

llahtaria vete
...............
 
Redaktimi i fundit:

bora dr

100%shqiptare
nese eksperimenti nuk funksionon sic duhet, atehere mund te krijohet nje "vrime e zeze" qe mund te thithe gjithcka brenda saj, sepse ne kete menyre eshte krijuar edhe universi (hipoteza) pra edhe shkencetaret duan te zbulojne se nga se eshte krijuar universi. Deri ne kohet e sotme, gjithmone eshte ditur qe ka materie edhe anti-materie, por kjo grimce e gjetur kohet e fundit, mund te jape shum shpjegime lidhur rreth universit tone, krijimit edhe gjithckaje. 99.9% cdo gje do te funksionoje me se miri, ajo % qe ngelet nga ana negative, nese ndodh ajo atehere i gjith toka jone, edhe planetet qe na rrethojne do te gllaberohen nga nje vrime e zeze qe mund te hapet (hipoteza gjithmone)

prandaj ska asgje per tu alarmuar, shkencetaret jan mbledhur nga e gjith bota, edhe se besoj se do lene vend per dyshime, ndaj hiqeni kte frike qe u ka kap, sepse asgje nuk do te ndodhe, vetem se do te dale dicka ne drite ne lidhje me egzistencen tone. Shancet per te ndodhur dicka e keqe, jan "0" ndaj skeni pse te friksoheni, ska fund bote!! Te pakten jo deri sa te plase lufta e 3-te boterore :d

JA ka lezet shpjegim bukur paster seriozisht:)flm njoni!
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Nuk eshte aq per te qeshur, behet fjale per krijimin e vrimave te zeza...
 

Alko71

Anëtar Aktiv
Mund edhe ta zbulojne menyren te udhetojne ne kohe para e mbrapa edhe pse nuk eshte ky qellimi i eksperimentit por hapat e para keta jane.
 

bora dr

100%shqiptare
nese zbulohet miosteri te ardhmes edhe se shkuares edhe kufiri mes jetes edhe vdekjes do te thot qe ska em kuptim jeta sepse zoti e krijoj te tille qe askush mos dij te ardhmen e tij...eh erdhi fundi botes thuaj:(
 
Top