Në qiell fytyra e një njeriu para se ai të vdiste

Lauri

Anunnak
Marion Dawson, pohon se një fotografi e bërë në re, ka një ngjashmëri të pazakontë me vëllain e Gerry Wells.

Fotografia u shkrep më 9 janar në Ocean Shores të New South Wales, në të njëjtën kohë kur z. Wells kur po fluturonte me avion nga Brisbane për në Sidnei, për të vizituar familjen dhe miqtë e tij, në veri të Star.

Z. Wells, 62-vjeç, vdiq pak ditë më vonë për shkak të një ataku në zemër, më 24 janar.

Wells, jetoi në Brisbane, por ai kurrë nuk e pa fotografinë e shfaqur në qiell që i ngjante atij aq shumë, ndërkohë ajo u publikua në shtyp më 11 janar.
Wells ishte ish-drejtor në Northe Star.

Familja, reja dhe fotografia në një kryeartikull ju shpërndan pjesëmarrësve në varrim.

Dawson, një mik i Wells, deklaroi se të gjithëve në përshkoi një e dridhur dhe emocion i fortë, kur pamë fotografin dhe ngjashmërinë e tyre.

Ai tha gjithashtu se, askush nga ata të cilët e njohim Wells-in, nuk beson se ishte një rastësi, përkundrazi: “Besoj dhe besojmë të gjithë se diçka e Madhe, mbi ne, e dinte se kjo gjë ishte gati të ndodhte”./Albaniaobserver

NEW! Man's face seen in clouds before death - YouTube

 
Titulli: Në qiell fytyra e një njeriu para se ai të vdiste

Gjithmone shikoj lart nga qielli kur ka re ,mos kap ndonje imazh apo forme qe ta interpretoj ,por per cudi asnjehere ska ndodh.
Me duket pak cudi dhe rasti qe thua ti, mbase videomontazh apo photoshop ? Nejse cdo gje mund te ndodh ,jeta sjell cudira.
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Në qiell fytyra e një njeriu para se ai të vdiste

Video e pare me te 2ten skan tbejn asgje me njera tjetren.
ne videon e pare foto qe duket , aty duket ashiqare qe eshte perdorur photoshopi apo diqka e tille sepse ngjyrat e fotos doken te tilla.
Kurse ne videon e 2te jan rete qe marrin lloj lloj forme e asgje me fytyr apo ku ta di un , pra keto media ose skan qfare te qesin ose nuk e di pse qesin gjera te tilla palidhje.
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: Në qiell fytyra e një njeriu para se ai të vdiste

Serjozisht Mua me ka ndodhur te shoh gjera shum me te Mrekullueshme!
 
Top