• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Në radhë për ishujt e Greqisë

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL

Nuk kanë qenë i pakët interesi i treguar nga njerëzit për të blerë ishujt e Greqisë. Siç shkruan “Washington Post”, vendimi i qeverisë së Athinës për të nxjerrë në shitje pasuritë e saj natyrore, do të jetë një burim i mirë të ardhurash në këtë situatë delikate për ekonominë e vendit.

Ky lajm ka bërë xhiron e botës, ku sipas një analize të “Business Insider” disa nga këto ishuj arrijnë gati-gati vlerën e një vile luksoze. Por, sigurisht jo çdokush mund të jetë pronari i një ishulli që kushton nga 3 milionë euro e deri tek ata vlera e të cilave arrin 50 milionë euro.

Pesë ishujt më të lirë të Greqisë janë:
Ishulli i Lihnari Peninsula - 3 milionë euro
Ishulli i Gaias - 3.1 milionë euro
Ishulli Stroggilos - 4.5 milionë euro
Ishulli i Kythnos - 5 milionë euro
Ishulli i Nissos Sofia - 5.5milionë euro

Johnny Depp raportohet se është bërë i famshmi më i fundit i cili po përfiton nga Greqia e zhytur në borxhe. Aktori i mirënjohur Depp, thuhet ka blerë një ishull të pabanuar në Detin Egje që arrin në 4 milionë euro.

Gjithashtu, flitet se muajin e kaluar Brad Pitt dhe bashkëshortja e tij Angelina Jolie i kanë vënë syrin ishullit të Gaias për ta shtuar në portofolin e tyre të pasurive të patundshme, e cila tashmë përfshin një kështjellë franceze. Greqia zotëron deri ne 6000 ishuj.

Personalitete të tjerë te shoubizit që tashmë zotërojnë prona në Greqi janë producenti i njohur, Sean Connery si dhe çifti i aktorëve Tom Hanks dhe Rita Wilson.

/ Top Channel
 

Aver

VIP
Titulli: Në radhë për ishujt e Greqisë

6000 ishuj! Paska me bollek.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Në radhë për ishujt e Greqisë

Sa te mjere jan bere lol
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Në radhë për ishujt e Greqisë

Une do pres sa ti ulet cmimi tek 100000$ dhe pastaj te blej ndonje e te shkoj te jetoj atje ,ta mbjell ishullin me hashash e ti nxjerr leket qe e bleva :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Në radhë për ishujt e Greqisë

Me leje me leje ma bleni mua nje ishull jeni qe jeni, beni ndonje gje te hajrit:p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Në radhë për ishujt e Greqisë

Hajde e blejme 1 bashke. Nevertiti ca ishulli na rekomandon?

Eshte nje ketu afer qe une shkoj shpesh,Selamina quhet.Ngjite me te jan ca te vegjel rrjesht njeri pas tjetrit.
Emrat s"ua si e se di ne jan ne shitje as kete se diii,,pooorrr,,nje nga ata qe ngjajne si bulzime ne uji kur i shikon nga large mire do ishte. :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Në radhë për ishujt e Greqisë

Eshte nje ketu afer qe une shkoj shpesh,Selamina quhet.Ngjite me te jan ca te vegjel rrjesht njeri pas tjetrit.
Emrat s"ua si e se di ne jan ne shitje as kete se diii,,pooorrr,,nje nga ata qe ngjajne si bulzime ne uji kur i shikon nga large mire do ishte. :p


:zemer::zemer:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Në radhë për ishujt e Greqisë

Ja ndonje nga keta te vegjlit :p

Ne keto dy anijet kam hypur une shpesh hahahaha ,se njeren here doja te madhen tjetren te voglen..:pDhe kjo kisha ketu vjetersi,histori elment kohore qe te cojne kohe shekullore pas. 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Në radhë për ishujt e Greqisë

Memzi po pres daten 24 e me marre pensionin se nuk e le pa ble nja dy :mah:kshu per qejf, kot, e me ja dhuru anetareve te FV e kush ka qejf me ike me ba pushime si ne perralla te gjyshes ;)
 
Private conversations
Help Users
    Top