Nena ime.

Kur ti me tregoje historit e te kaluares
Ti me ktheve trishtimin ne gezim.
Je nje pjes e imja, me shume se vetulla per syrin tim, nena ime ti je e vetmja qe qendron gjithmon pran meje.Kishe nje vazo qe un e theva,ti me fale mua.Por dije qe edhe un jam e lenduar.Nena ime un do qendroj gjithmon me ty.
Nena ime, nena ime ti mos u merzit
Fjalet e tua gjithmon jane ne zemren time. Nena ime, nena ime eja mos u merzit, une ende per ty, jam ne gjunjet e tu. Kur bisedonim neteve pa fund, u bem dhe mikesha dhe i harruam rolet.
Nuk eshte vetem gjaku qe na lidh. Nena ime ishte ajo qe i qendrojme pran njera tjetres.Kur fluturoj rruges si e palekundur, ti me shikon me frike.Cdo dite ti e nis me dashuri.Nena ime ti je ajo qe me qendron pran ❤ .

Nena ime ?
Nena ime?

 
Top