Nese do ju tradhtonte burri ose gruaja apo e dashura si do vepronit ?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
ose e thene me theks tirone do ishte - me aspi karalloi lool
Mire dicka te re mesova sot :p

Se jo xhindet jo astral projection, keto para 20 viteve i kam mesu ?
 

Endrra

VIP
Ne gjykim e Zotit jan njesoj po ntok kur asht zbulu trathtia besoj e din shum mir qa ka ndodh, kur ka trathtu mashkulli shumicen e rasteve femna ja ka fal max jan da shnet ? fjalt jan realitet ti mu thuj qa te dush.
Ja ka fal ? .. se ska pas ka me ja majt se kane pas fmit bashke .. e per hater te fmive femna ka pi Helm.. po sot nese burri e gruaja jane te barabart ne fites . Te tregoj une ty qe 1 minut srron me te .
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Une per vete do i kisha bere nje prerje efikase te materialit riprodhues e pastaj do ja kisha bere dhutate asaj shoqes qe e zhjodhi :p ta mbaj fort e ti pij lengun :lol:
Po ne qe jemi synet te bere si na ben hallin ti neve lool
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Po pse me cipen e synetit (ose mungesen e saj) riprodhohesh ti???
Shyqyr qe keta qe sjane synet nuk shtojne popullaten e tokes se haram! :lol:
Po e kisha fjalen, a pak te dukem ne qe kemi pre njeher dhe tani edhe ti per se dyti, a nuk te dhimbemi :p
 

Hope

◕‿◕
Po e kisha fjalen, a pak te dukem ne qe kemi pre njeher dhe tani edhe ti per se dyti, a nuk te dhimbemi :p
Jo po me tradhetoj, sme dhimbset fare. Nqs per synetin ka pas "fat" per anestezi, une do ja beja ne mish te gjalle te kuptoj qe here te 2 ska me per te tradhetuar (e te doj sdo kete me cfare :lol: ).

Ps: kush eshte burre tamam e ka aq kurajo te vij te thot ne surrat te ndahet para se te tradhetoj... nqs seshte burre su be qameti po e lash pa pasardhes:D
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Jo po me tradhetoj, sme dhimbset fare. Nqs per synetin ka pas "fat" per anestezi, une do ja beja ne mish te gjalle te kuptoj qe here te 2 ska me per te tradhetuar (e te doj sdo kete me cfare :lol: ).

Ps: kush eshte burre tamam e ka aq kurajo te vij te thot ne surrat te ndahet para se te tradhetoj... nqs seshte burre su be qameti po e lash pa pasardhes:D
Nga ky moment zyrtarisht i largoj une syt nga ti lool
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ja ka fal ? .. se ska pas ka me ja majt se kane pas fmit bashke .. e per hater te fmive femna ka pi Helm.. po sot nese burri e gruaja jane te barabart ne fites . Te tregoj une ty qe 1 minut srron me te .
Prep sjan baraz moj burrnesh jam ne itali e ndodhin vrasje perdit , edhe sot femna a ndryshe e fal si the ti hater te fmive, kurse mashkulli rradh ka nodh me fal,e gjithmon ka perfundu keq.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Prep sjan baraz moj burrnesh jam ne itali e ndodhin vrasje perdit , edhe sot femna a ndryshe e fal si the ti hater te fmive, kurse mashkulli rradh ka nodh me fal,e gjithmon ka perfundu keq.
Sepse eshte ceshtje mentaliteti , bej si them une, por jo si bej une
Thu ti se femra shkrete ska epshe lool
 

Endrra

VIP
Prep sjan baraz moj burrnesh jam ne itali e ndodhin vrasje perdit , edhe sot femna a ndryshe e fal si the ti hater te fmive, kurse mashkulli rradh ka nodh me fal,e gjithmon ka perfundu keq.
Pse ca e dine ti Italien.. shiko jugun jane me keq se ne nga mentaliteti.. ate po them pra ..ja ka forcen .. po sdo te thote qe nuk te dhemb e je shkaterru si njeri.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Do preferoja mos ta mesoja me mire.
As qe dua ta imgjinoj i skene tille.
Te dashurit eshte e lehte,i jep duart,ajt shendet.
Ndryshon kur je ne ceshtje familje,plus femije.
Atehere gjerat jane me me rendes,dhe duan menduar e analizuar mire.
 

I dituri

of line
ahhh po flasim pse tradheton ti? ndjese mendova se e kishe ne pergjithesi si fenomen

Ti qeke kokrra e tradhetarit lool
Un e mora shembull veten jo se isha un ne te vertet, partneirn partneren te dashurin apo te dashuren kurr nuk ke arsye ta tradhetosh edhe nese te tradhton ka nje rrug zgjidhje tjeter e cila esht ndarja, kjo ndodh nga epshi i keq qe kan disa njerz e jo te gjith dhe pastaj perdorin nje motiv ose arsye per te nxjer veten nga ai gabim i madh dhe pse jo te marin dhe nje falje.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Un e mora shembull veten jo se isha un ne te vertet, partneirn partneren te dashurin apo te dashuren kurr nuk ke arsye ta tradhetosh edhe nese te tradhton ka nje rrug zgjidhje tjeter e cila esht ndarja, kjo ndodh nga epshi i keq qe kan disa njerz e jo te gjith dhe pastaj perdorin nje motiv ose arsye per te nxjer veten nga ai gabim i madh dhe pse jo te marin dhe nje falje.
Tani ti temen e hape te japim mendimet tona apo te na bindesh qe ti ke te drejte?!
Kur te jem prape 30 do e mendoj si ty :p
 

I dituri

of line
H
Tani ti temen e hape te japim mendimet tona apo te na bindesh qe ti ke te drejte?!
Kur te jem prape 30 do e mendoj si ty :p
ahaha jo un thjesht te sqaroj , ndoshta un mund ta kem gabim ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Do i thoja hallall se ta dhash mundesin me tradhtu.
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
shyqyr qe jam i ndershem....dhe skam as partnere...keshtu qe ska tradheti mes nesh...kam shpetuar
 
Top