Nese do ju tradhtonte burri ose gruaja apo e dashura si do vepronit ?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Do ja fusja gishtat tek priza e korentit deri sa ta shihte jeten e tij para syve duke ju fikur pak nga pak ?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
I ditur na ilumino dhe ne ,qish te veprojme ne kete rast ??
 
Top