Nese do ju tradhtonte burri ose gruaja apo e dashura si do vepronit ?

Hope

◕‿◕
Dimer dhe nuk kemi si ta shikojm diellin ?
Atehere dalim tek tema .
Si do veproje ti nese te tradhton partneri?
Sduhet ta shikosh qe ta dish qe lindi :p
Per temen jam pergjigjur sakte e preciz ne postimet #34 e #39.
Po pate ndonje paqartesi mund te jap akoma detaje shtese :lol:
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ca do beja ? Nje vrim ne uje. Po le ta bej po gjeti me te mire se une .:D

p.s Nese e ben e se marr vesht un hallall pushka
1) e mora vesht se vras se sdu me kalu jetén ne burg
2) Se tradhtoj per te qen =
po se fal dhe me 11 femij te jem kushdo ne pune te vêt .:)
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ajo humb lol
 
Top