Nese do ju tradhtonte burri ose gruaja apo e dashura si do vepronit ?

SunFIower

Don’t touch!
Me kane tradhetuar...dhe?
Edhe pse kam zgjedhur gjithnje mos i jap ze asnje dyshimi qe mund te lindi, e mos i ndjek kurre dyshimet e mia....t'emen me kane dal para sysh ?
Tani une qorre jam por jo e verber ??
Mgjth kam zgjedhur rrugen e komunikimit dhe zgjidhjes se problemeve.
Sepse kur nje i trete futet ne mes , eshte faji i te dyve !
Se kam perjashtuar kurre veten nga gabimet e mia.
Ama dicka qe kam zgjedhur gjithashtu....kurre sia kam sjelle me ne diskutim ate ngjarje.
Sepse kur vendos te ecesh para, smund e sduhet ta kthesh koken pas :)
Pastaj tradhetia per te gjallet eshte lool
Dhe sa koh tu desh ta merrje veten ?
Pys per i shoqe?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Jam ndjer keq me dit te tera qe mesova trathtin qe ja bente gruaja nje kojshis jo ma mem ndodh mu Zot mos na sprovo me gjana tilla.
 
Top