Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje nga antaret e forumit nga gjinia e kundert...

Fly

Larguar
Sec me doli ky budalliku ne youtube

Tema eshte per antaret:

Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje nga antaret e forumit nga gjinia e kundert:

Cili/a do ishe?
Pse do ishe ai/ajo antare?
Gjeja e pare qe do beje?

shtoni e pyetje te tjera nese doni
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Nuk eshte fort e veshtire per tu kuptuar. Cili anetar ju duket si vetja ose cili/cila mund te ngjasoj sadopak.
Per momentin s'po me vjen ne mendje asnje dmth qe t'kemi ngjasim ne karakter dhe ideologji. ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Qe t'jem e sinqert si asnje.
Jo per gje por gjinia qe kam me pelqen,sa qe as ne retorik loje se nderroj dot.
Por dhe sikur te duhej ta beja i dicka te tille ,do denjoja te isha vetem si nje mashkull ne gjithe jeten time.
Dhe Ai do ishte vetem sic ishte im AT.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Si njoni, ta nisja mgjesin duke gjujt Legën ?
 

Mogli

Be good or be good at it
Nuk eshte fort e veshtire per tu kuptuar. Cili anetar ju duket si vetja ose cili/cila mund te ngjasoj sadopak.
Per momentin s'po me vjen ne mendje asnje dmth qe t'kemi ngjasim ne karakter dhe ideologji. ?
Beje si une meqe e kemi zerin mjalte te dy ????????
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Unë duke qenë se i kom qejf big boobs si @Vajza

Do doja të isha na njona nga këto me big boobs, hajt po them @DeliriumMind edhe do kisha myll portën nga mren do isha saldu 24 orë (jo për ato që mendoni ju dirty minds ??) në shpi der sa të prishej magjia ??
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Po çfarë vlere do kishte të mbylleshe brenda? Unë si mustaqexhiu do të të ftoja për të dalë me mua.
Apo do kënaqeshe duke vetëprekur boobsat se kushedi kur i bie më rasti?
Ske pse te jesh femer te prekesh boobsa
Ja une tani sa preka te mijat lol
Por i kerkova me ac njehere se kishin humb :D
 

NGU

Wild child full of grace
Hahahaha ca pyetje

Do thoja @kitrra 123 per arsye se i kemi ca gjera te perbashketa (Shenjen e horoskopit, qetesine, nk jemi nga ata qe nisim sherre, me sh shkruajme gjate mbremjes neper tema, e kshu me rradhe...) :d

@kitrra 123 ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Po çfarë vlere do kishte të mbylleshe brenda? Unë si mustaqexhiu do të të ftoja për të dalë me mua.
Apo do kënaqeshe duke vetëprekur boobsat se kushedi kur i bie më rasti?
Me kënaqsi do dilja me ty pa u bo si Aqifi (zotnie me gjithë rrespektin) edhe prap do kisha frikë, pa tashi që më ftove si Aqifi po i vë edhe i shul tjetër portës më fute ankth ????
 
Top