Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje nga antaret e forumit nga gjinia e kundert...

NeVertiti

~Kohe & Stine~
qyy pytje qenka kjoo aa?!
Normal do isha si burri im @Loverboy . :p
Burr a fola mire--aaa?! ahahahahaha
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
qyy pytje qenka kjoo aa?!
Normal do isha si burri im @Loverboy . :p
Burr a fola mire--aaa?! ahahahahaha

Vule gru, vule :p

Qa tfolsh ti prej goje veq mjalt qet ?
Nejse nkete rast me tastiet ama ka rendsi prap :p
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Besoj se do gdhihesha si @MrCool
1) jemi vierzha te dy
2) ngjisim si magnet
3) komshi pacienta te P5
4) kalafmiun per ta cu ushtar
5) do Dilja per kafe me @Mennel se e kam kojshie
6) fanca te corapeve karden .

Jam n’teme apo hic ? ?‍♀️
e meqe jan si dy pika uji e disa hère kam nderru deren ne munges te kullit do doja te Isha @Frank lool
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Versioni im mashkull natyrisht ?
Se ke kuptuar drejte pyetjen?
Dhe mos i bej bisht pyetjes?
Si keta moj,si keta,si kush doje te ishe??(larg o Zot se goja nuk sjelle gje ???)
 

Endrra

VIP
Se ke kuptuar drejte pyetjen?
Dhe mos i bej bisht pyetjes?
Si keta moj,si keta,si kush doje te ishe??(larg o Zot se goja nuk sjelle gje ???)
Ka mashkull ketu 1:80 .. gjith muskuj me sy jeshil ketej ?
Nese po ma thoni emrin e tij .. do ishte sozia ime ?
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Ka mashkull ketu 1:80 .. gjith muskuj me sy jeshil ketej ?
Nese po ma thoni emrin e tij .. do ishte sozia ime ?
Jane nja 5-6 ,po si them emrat se do me thone pastaj,pse i thu Endrres qe na njeh???
 
Top