Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje nga antaret e forumit nga gjinia e kundert...

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Moj e di qe dyshon se jam une me add anglisht .. po jooo ... nuk ngacmok frmrat me adress mashkulli hiqe mendsh ??
???E kisha fjalën që ke Ëndrrin në version mashkull si nick ??? që mos të dilje nga nickname yt ?❤, se të mendoja atë që thua ti e kisha braktis boçon me vrap ???
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Po normal qe me mua... pse po pretendoje te zgjoheshe me ndonji tjeter??
hahahahaha,une po pretendoja te zgjohesha Ti. :p
Se ashu thote tema.
Pa me tjeter Noooo. :love::love::love::love:
Oh pukuuu hahahahahahahahahahha
 
Top