Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Nese iu jepet rasti te ndryshonit boten,qfar do te ndryshonit?

do hiqja nga posti te gjith ata qe jane ne pushtet ne al dhe bota do ndryshonte se jan kta kriminelet tane qe e bejen rrumpalle boten kane gisht ne trafiqe internacionale
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nese iu jepet rasti te ndryshonit boten,qfar do te ndryshonit?

Esht puna nese :D ... at qe dikush e ka krijuar ateher nuk me lejohet un ta ndryshoj.:D:p
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Titulli: Nese iu jepet rasti te ndryshonit boten,qfar do te ndryshonit?

Klasat sociale.. do i beja te gjithe te varfer e lekun krejt te panevojshem! :lol:
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Nese iu jepet rasti te ndryshonit boten,qfar do te ndryshonit?

Do vendosja drejtesine ne vend nese kjo do te ishte e mundur gjithmone.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nese iu jepet rasti te ndryshonit boten,qfar do te ndryshonit?

do beja diten nate dhe naten dite
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Do denoja injorancen dhe do ktheja te shenjte te verteten, te drejten dhe zhvillimin.
 
  • Më pëlqen
Reactions: 3R1

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Njerezit, madje pjesen derrmuese te tyre :pijanec:
 

ssokoll

Release Yourself
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

do vu dergoja pak inteligjenc ketyre politikanve tane
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

do ndryshoja njerezit,,:p...o do i beja te gjith te mire,o plasja......:D
 

albgrl

GIRLICIOUS
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Do beja qe çdo njeri ne bote te kishte uje te paster, dhe mundesisht 24 orë.
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

do ju kisha fut nga nje m**t qeni ne goje anglezeve sepse i urrej kur i trajtojne qent me mire se femijet e tyre.
 

Besa

Antar Aktiv
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Po te me jepet rasit do ti ndryshoja Politikanet e Kosoves dhe te Shqiperise sepse e kane tepruar me te gjitha saqe po na bejne te turprohemi me ta.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

eh te gjithe do donim ti ndryshonim ndonje gje kesaj botes.......Por ne momentin qe do kemi kete pushtet, te gjitheve do na hypte vetja ne qejf nga ky pushtet e do beheshim te korruptueshem e interesaxhinj........Prandaj me mire pa pushtet sesa me pushtet :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

eh te gjithe do donim ti ndryshonim ndonje gje kesaj botes.......Por ne momentin qe do kemi kete pushtet, te gjitheve do na hypte vetja ne qejf nga ky pushtet e do beheshim te korruptueshem e interesaxhinj........Prandaj me mire pa pushtet sesa me pushtet :p

Bella te lutem shume fol per veten tende ti ne antaret heroike te forumit virtual jemi idealiste nuk na interesojne parate fama pushteti ne duam te miren e botes.......
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Bella te lutem shume fol per veten tende ti ne antaret heroike te forumit virtual jemi idealiste nuk na interesojne parate fama pushteti ne duam te miren e botes.......

hahahhaha.......po po e kam vene re...jeni patriote, jeni njerez me bote, njerez me dije.....Ah sa gjynah keni humbur per pak pushtet juve....he se jeni te rinj...rrugen e keni perpara.:isterik:

Une botes pedofiline do i shfarosja....se te tjerat aha e zorshme eshte :p
 

sheki

Anëtar i ri
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

boten e ndryshon vete njeriu
ama njerzit e mire
kamja humbet leht, vepra e mire nuk humbet kurre
citat nga filmi rruga e shkronjave
 
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Do i beja te gjithe njerzit me ndergjegjie te paster,,,,ndoshta po te kishin njerzit ndergjegjie(te paster) bota do ishte me ndryshe.
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

me siguri do prishja te gjitha ato qe ju do te rregullonit
 

Halis

Anëtar i ri
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

do te fusja shqiperine ne BE...
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Asgje, nuk do ndryshoja, pasi edhe ateher kur une mendoj se do ndryshoja dicka per te mire do dilte keq... jo se jam e kenaqur me kete, por ska zgjidhje tjeter...
Zoti e ka krijuar kete bote, me qellimet e veta dhe njerzve u duket keq, e jo njeriu te provonte dicka... Edeh ato politikanet qe jane ne pushtet e qe duani ti largoni, edhe ato mendojn se po ndryshojn boten dhe bejn mire..po per xhepin e vet kuptohet.. prandaj mire jemi, mundet edhe me mire, po si dihet...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Do i beja njerzit pa fe
 

embelsira e hidhur

ajer-toke-ajer
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

botkuptimin e njerezve per jeten
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Asgje!! meqe askush ska kete privilegj :D po flas per njerzit
 

cent

...Lontano
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Te Ndryshoja Mentalitetin E Disa Qyteteve e jan Akoma Me "Mbulesen" e vjeter
 
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Do VrIsJa GjItH nJeRzIt Qe KaN iNaT sHqIpErIn ;)
 

windsun

Antarë
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

uhh shum gjera,mbi te gjitha djallzin njerzore dhe poshtersin..

dhe do shtoja leket :p lol
 

eda sweety

sweety
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Shiun do e beja para,qe ku te binte te mbushte qytetet.Boren do e beja dashurin dhe diellin lumturin.
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Gay e less.
 
Top