• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ke te drejte Mon, nqs cdo njeri do te mendonte te fillonte te ndryshte veten dhe ta permiresonte ate atehere do shihte se bota eshte aty, perfekte si gjithmone dhe harmonike me dike qe do te jete pjese e harmonise universale te saj. ;)

Se u bera serioz pa dashje... ik pirdhu me keto poca.. LOL
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Ku jane keto ikonat e perqaputhjeve se e meritove....Muahhhh
 

Hera

Βιβλίο φάγος
:xhan1::hmm:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
ka kohe qe kam hequr dore nga bota,ne fund te fundit si ajo nga mua.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Duhet thene noes te flase me zotin e ta fundose e ta bej prap per 7 dite ndryshe nuk ndryshon
 

Passion

Banned
Do duhej qe te vaditja shpirtin tim,jo me pikatore,por lumenj ti leshoja lart tij ,per ta pastruar nga c'do njolle.

Do kthehej ne shenjtor :p ,me mision humanizmin.

Bota e bukur eshte,nqs do kish me shpirtra te ndjeshem
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Dhe ndryshim rrenjesor te behet prap bota keshtu do jete
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Budallenjet,do i beja akoma me budallenje,bas do beheshin akoma me komik dhe argetues. ahahhahahahaha
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Mediokritetin e njerezve, po i merr ne qafe ky fenomen . :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Shpifjet,hipokrizine,pisllekun paftyresin,dhe mbi te gjitha karakteret zvarranike .
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Nuk do doja te ndryshoja asgje...
nese do te ishim njesoj cfare kuptimi do te kishte jeta?
duhen dhe genjeshtaret per te te mesuar te mos besosh me lehtesisht...
duhen dhe vuajtjet per te te bere me te forte...
duhen dhe hipokritet...per te te mesuar se si te lexosh njerezit pertej maskave qe mbajne...
te gjitha duhen...
fal ketyre lloj njerezve...ne mesuam te behemi te zotet...te forte...te pa thyeshem....
 

Passion

Banned
Tek njeriu asgje.

Do krijoja nje tjeter specie(njeri),rrace me te fisshem,me te bukur,me te ndergjegjshem,qe te kish ambicje ta mirrte shembull. :)
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Asgje sepse eshte teper perfekte ne mosperfeksionin e saj.;)
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ndryshimi fillon nga vetja nese do te ndryshosh boten.Une jam ok per vete po sikur te ndryshonin menyren e te parit dhe jetuarit jeten te gjithe do ishim shume ne paqe dhe harmoni....
 
Last edited:

N0

Ding Ding!
Asgje sepse gjerat me sikur jane per te genjyer veten dhe se praktikoj kurre kte gje.
 

Artin

Anëtar i Respektuar
asgje as ja vlen kush eshte i keq nuk mund ta ndryshoj dot
Kete gje them edhe une, qe disa gjera jane te lindura tek njeriu dhe nuk mund te ndryshohen.
Por edhe te keqinjte jane te dobishem, se nuk i ka bere kot natyra...
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Do filloja te ndryshoja veten pastaj boten
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po shyqyr se nuk na jepet rasti se fontan deshirash ishte bota.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Do filloja nga vetja pastaj shoqerin e afert pastaj te tjeret
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Do e ktheja ne epoken pa telefona celulare... lol
 
Top