Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Hera

Banned
Veten time me rradhe te pare
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Do zhdukja kte virusin.
 

elle

Chill
dakort me parafolesen … ndryshojn mendjen njerezit .. ndryshon bota
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
ne spo kemi bythe me ndryshu rrjedhen e ngjarjeve tona , do ndryshojme boten..posi
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Ndryshimin do e nisja nga vetja ,qe te jem ne gjendje te ndryshoj boten .
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Cfate te ndryshojme tani? S'kemi me asgje ne dore..per here te pare jemi ne dore te njerezve te pushtetshem..dhe nje virusi te poshter..
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Titull impenjativ , çfarë të ndryshojmë në të mjerët për momentin kur nuk jemi në gjendje as të vorrosim njerëzit tanë. Per momentin po ndërroj pantallonat
 
Top