• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Hera

Βιβλίο φάγος
Veten time me rradhe te pare
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Do zhdukja kte virusin.
 
  • Like
Reactions: N0

elle

Chill
dakort me parafolesen … ndryshojn mendjen njerezit .. ndryshon bota
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
ne spo kemi bythe me ndryshu rrjedhen e ngjarjeve tona , do ndryshojme boten..posi
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Cfate te ndryshojme tani? S'kemi me asgje ne dore..per here te pare jemi ne dore te njerezve te pushtetshem..dhe nje virusi te poshter..
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Titull impenjativ , çfarë të ndryshojmë në të mjerët për momentin kur nuk jemi në gjendje as të vorrosim njerëzit tanë. Per momentin po ndërroj pantallonat
 
Top