Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Hartini

Antarë i Respektuar
Asgje , kjo bote eshte perfekte .
Po te kisha fuqi do ndertoja nje bote tjeter paralele edhe me te bukur se kjo .
 

lovely

Anëtar i ri
do te propozoja njeher te kishte zhvillim te rafinuar ne cdo institut , te zbukuroheshin kishat , te krijoheshin parqe dhe vende institute ku te testohej inteligjenca te zhvillohej arkitektura , te beheshn donacione ,te sheroheshin njerez me sh pun e me pak dembelizem
me teper fantazi
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Do i hiqja perden nga syte disa personave qe me kan harrje ne sy.

O njerez largoni ligesin falni dashuri se jemi sot sjemi neser skemi Kohe per Te humb me ate Te paren .
Peace e lové! 😊
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Mentalitetin e njerezise ,shume te varfer ne shpirt ! Do ndryshoja komplet drejtuesit politik , do shkurtoja administratat e fryra kot me kot, do prisja taksat e fryra tek qytetarët , do kontrolloja testet e studenteve kush eshte i afte , sepse masterat nje pjes i ka mare ne menyre jo te rregullt , do ngriha pensionet etj etj etj do shkurtoja administraten e bashkise se Tiranes jo me shume se 40 veta etj etj etj....
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Do digjemi bashke....te dy ashtu dhame betimin, ne te mire si ne te keq, perjete bashke
KTNAGxLxxX.gif
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Sa here i eshte dhene rasti njeriut te ndryshoj boten, dhe asgje skemi bere. Vetem kur ndjehet i detyruar :).
Shume e vertet zemer.:)

Sa per temen asgje . Do i lija gjerat te rrjedhin natyrshem .
Nuk imponoj nuk influencoj,nuk fincancoj aty kur nuk ja vlen.
Nuk e coj me mundimin Time kot . Kam ber dhe shume :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Tani kam zene mend,edhe sikur te kisha fuqi,do te ndryshoja vec ca gjera per veten time. ahahahahahahhahahhaha
 

Baboon

Relax
Absolutisht asgjo!
... ah po! Kohen. Dmth motin se kohet e fundit na ka ca Koken Sidomos katunarve qe Jan bo si kimista dhe drog dealers me lloj e soj helmesh qe perdorin per me rrit i cop trongëll...
 
Top