• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Hartini

Antarë i Respektuar
Asgje , kjo bote eshte perfekte .
Po te kisha fuqi do ndertoja nje bote tjeter paralele edhe me te bukur se kjo .
 

lovely

Anëtar i ri
do te propozoja njeher te kishte zhvillim te rafinuar ne cdo institut , te zbukuroheshin kishat , te krijoheshin parqe dhe vende institute ku te testohej inteligjenca te zhvillohej arkitektura , te beheshn donacione ,te sheroheshin njerez me sh pun e me pak dembelizem
me teper fantazi
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Do zhdukja cdo lloj besimi fetar qe pretendon te jet me i rendesishem se tjeret.
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Mentalitetin e njerezise ,shume te varfer ne shpirt ! Do ndryshoja komplet drejtuesit politik , do shkurtoja administratat e fryra kot me kot, do prisja taksat e fryra tek qytetarët , do kontrolloja testet e studenteve kush eshte i afte , sepse masterat nje pjes i ka mare ne menyre jo te rregullt , do ngriha pensionet etj etj etj do shkurtoja administraten e bashkise se Tiranes jo me shume se 40 veta etj etj etj....
 

Vie

Anavie
Sa here i eshte dhene rasti njeriut te ndryshoj boten, dhe asgje skemi bere. Vetem kur ndjehet i detyruar :).
Shume e vertet zemer.:)

Sa per temen asgje . Do i lija gjerat te rrjedhin natyrshem .
Nuk imponoj nuk influencoj,nuk fincancoj aty kur nuk ja vlen.
Nuk e coj me mundimin Time kot . Kam ber dhe shume :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Tani kam zene mend,edhe sikur te kisha fuqi,do te ndryshoja vec ca gjera per veten time. ahahahahahahhahahhaha
 
  • Haha
Reactions: Vie

Baboon

F**k that .......!
Absolutisht asgjo!
... ah po! Kohen. Dmth motin se kohet e fundit na ka ca trapin Sidomos katunarve qe Jan bo si kimista dhe drog dealers me lloj e soj helmesh qe perdorin per me rrit i cop trongëll...
 
Top