• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Baboon

Looking for the summer...
@Vajza Lol ishte batute nejse... mu duk deklarate gocash te bukra ose me sakte misesh etj.
Ne nje diskutim mes miqsh u hap nje tem e tille, dhe nje mikja ime ngulte kembe kur i thoja une Sdo ndryshoja gje. Madje me quajti cinik. Dhe Ne fund triumfuese me boni nje pytje shpartalluse sipas saj :
"po ja psh- me thosh- sikur te kishe mundesi te ndaloje hitlerin te vriste 6 miljon hebrej etj..."
Dhe une i thash : " OK ja ja preva zorren e ushqimit ne bark hitlerit, Po ti - e pyeta- me garnton qe s' do dali noj bir k mo i zgjut Se hitleri dhe te vrase 12 miljon Cifute, dhe une e ti tere kte muhabet tani do ta zhvillonim Ne Gjermanisht?!!"
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Te nderoj rrënjësisht politikën Shqiptare , tju kthej buzëqeshjen Popullit e MERITON me plot kuptimin e fjalës .
 

N0

Ding Ding!
Per te ndryshuar kte bote ne rrjedhat ku eshte futur do duhej nje apokalips.
E trishte!
 

lovely

Anëtar i ri
servirjen e sa me shume aktiviteteve dhe studimeve , vullnetarizem e altruizem ,te luftojme me mish e shpirt per te sheruar te semuret,invalidet
e cfare me shum se kjo do te kerko je
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Vendin tim te lindjes , gjithe politikantet neper shtëpitë e tyre ( po te gjithe ammaaa) dhe fatin e vendit tim do e lija ne dorë te popullit REFERENDUM siç bën ZVICERA.
 

N0

Ding Ding!
Do duhej te zhdukej menopauza si fenomen.
Nuk mendoj se do ishte 100% efektive por nje fillim I mbare 😜
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
ska cti ndryshoj robi,vec me kthy prmbys krejt. ahahahahahahahahahha
 

lovely

Anëtar i ri
mos me nejt njoronte me u bo me 4 fakultete e me ndertu institute laboratore dhe institucione
 

Element

Anëtar i Respektuar
Nuk do më konvenonte ndryshimi..! ngase çdo tentim për ndryshim ka " ambicie" drejtë perfeksionit ...! dhe nga ky konstatim do mbas pa punë dhe pa "pacientët " e mi të preferuar .
 

lovely

Anëtar i ri
do te lutesha Zotit te zbriste engjejt nga qielli dhe prej cdo kafshe te nxirrte shpirtin nga trupi dhe te jetonin si njerez qe ju ishte marr e drejta per te jetuar si te tille dhe tek kafshet te jetonin vet kafshat qe tashme jane zjguar si kafshe thjesht
cdo shpirt te rimisherohej e te jetonte me dinjitet dhe shum dashuri ne parajse
 
Top