Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Baboon

FALEMINDERIT!
@Vajza Lol ishte batute nejse... mu duk deklarate gocash te bukra ose me sakte misesh etj.
Ne nje diskutim mes miqsh u hap nje tem e tille, dhe nje mikja ime ngulte kembe kur i thoja une Sdo ndryshoja gje. Madje me quajti cinik. Dhe Ne fund triumfuese me boni nje pytje shpartalluse sipas saj :
"po ja psh- me thosh- sikur te kishe mundesi te ndaloje hitlerin te vriste 6 miljon hebrej etj..."
Dhe une i thash : " OK ja ja preva zorren e ushqimit ne bark hitlerit, Po ti - e pyeta- me garnton qe s' do dali noj bir k mo i zgjut Se hitleri dhe te vrase 12 miljon Cifute, dhe une e ti tere kte muhabet tani do ta zhvillonim Ne Gjermanisht?!!"
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Te nderoj rrënjësisht politikën Shqiptare , tju kthej buzëqeshjen Popullit e MERITON me plot kuptimin e fjalës .
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Per te ndryshuar kte bote ne rrjedhat ku eshte futur do duhej nje apokalips.
E trishte!
 

lovely

Anëtar i ri
servirjen e sa me shume aktiviteteve dhe studimeve , vullnetarizem e altruizem ,te luftojme me mish e shpirt per te sheruar te semuret,invalidet
e cfare me shum se kjo do te kerko je
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Vendin tim te lindjes , gjithe politikantet neper shtëpitë e tyre ( po te gjithe ammaaa) dhe fatin e vendit tim do e lija ne dorë te popullit REFERENDUM siç bën ZVICERA.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
ska cti ndryshoj robi,vec me kthy prmbys krejt. ahahahahahahahahahha
 

lovely

Anëtar i ri
mos me nejt njoronte me u bo me 4 fakultete e me ndertu institute laboratore dhe institucione
 

Element

Anëtar i Respektuar
Nuk do më konvenonte ndryshimi..! ngase çdo tentim për ndryshim ka " ambicie" drejtë perfeksionit ...! dhe nga ky konstatim do mbas pa punë dhe pa "pacientët " e mi të preferuar .
 

lovely

Anëtar i ri
do te lutesha Zotit te zbriste engjejt nga qielli dhe prej cdo kafshe te nxirrte shpirtin nga trupi dhe te jetonin si njerez qe ju ishte marr e drejta per te jetuar si te tille dhe tek kafshet te jetonin vet kafshat qe tashme jane zjguar si kafshe thjesht
cdo shpirt te rimisherohej e te jetonte me dinjitet dhe shum dashuri ne parajse
 
Top