Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Zemren time dhe mendjen tende . Dhe arsyen qe nuk arrita kurre ta kuptoj Pse ndodhi kjo gje .
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Nese do me jepej ai rast..di vet cfar do bej🤣
per fillim do zgjedhja veq femra ne parlament..pastaj meshkujt do lejoja te vozitin ..biciklet tricikleta dhe ndonje eskavator ..Me ni fjal femra do udhheqte boten,e meshkujt do kapnin fshesen. ata qe nuk din te ngasin bicikleta😝🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Bota eshte nje mrekulli,dhe vete ne nje tjeter mrekulli.
Si mund te ndryshojme mrekullite?!
 

Senseo

.
Staf në FV.AL
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Ka aq shume gjera per te ndryshuar sa nuk di nga tja nisesh!

Gjithsesi do mirja ca nga leket qe kane miliarderet dhe do ndertoja
disa shtepi, shkolla per ata qe nuk kane! Do i furnizoja me ushqime
dhe uje te pijshem dhe disa rroba!
Te dessss une sa e mil je 😘
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Titulli: cfare do te benit po te kishit fuqi te ndrryshonit boten per 24 ore ?

cfare do ndrryshoja ?
thjesht gati cdo gje :)
nuk do me dilnin 24 ore
Fiks te njejtin mendim kam.
Do me duheshin 24 dit ama 😂 sepse humbem ne detaje duke ndjekur perfeksionin
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Do ndryshoja shume gjera. Ne rralle te pare pabarazini sociale .te kisha mundesi do zhdukja varferin. Dhe do i mbyllja ne nje vend te bukur te gjitha tyrylyckat qe sillen si viktima apo qe mashtrojne njerzit
 
Top