Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Cfare do te benit po te kishit fuqi te ndrryshonit boten per 24 ore ?

Pas party-t qe thash me larte, do beja dhe nje after party, vetem me ftese edhe mendoje se shume ketu nuk da marrin ftesen LOL
 

abi cela

Antarë i ri
Si do te ishte bota pa..?

Si mendoni: 10 gjera pa te cilat bota do te ishte me e mire.. cilat do ishin sipash jush?
 
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

do te sugjeroja te investohej ne agrikulture dhe artizanate qe kur te dalin prinderit tane me tavoline te tregtojne ne minipanaire te mos u vije turp nga veshtrimet paragjykuese verdallosese ,po te njehsohen me ndjesite atmosferike dhe te tejdepertojne
 

dr.Dugi

Anëtar i ri
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Do te nderroja Polet, qe ti afrohemi sa me shpejt fundit !
 

cent

...Lontano
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Politikanet,Te Vinte Brez Me I Ri Dhe Pa Spekullime..!
 

LoSsT

VIP
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Politikanet,Te Vinte Brez Me I Ri Dhe Pa Spekullime..!

Nuk jan politikanet Ku*** eshte politika ku**, si pasoje c`do kush qe do hype aty siper do i bindet "memes", keshtu qe mos e co deshiren dem kot mendo ndonje tjeter si djal pa pretendime qe je, lol

Ps : Tema eshte nje pyetje gjithperfshirese, megjithate duke qene se eshte enderrimtare le te themi se do doja ta ktheja nje here ke kok mbrapsht, boten lol
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Mendjet e njerzve do ndryshoja cdo dite dhe po e ngrene me lart idiotllekun , egoizmin , budallallekun , trashesine , siperfaqsine ..... me pak fjale kane ikur per lesh
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pe: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Do u jepja njerzimit,.nje slite te babgjyshit,,te fluturonin per ne ndonje planet tjeter ,..LOL...vete do rrija ketu ne toke te beja roje,,qe mos te binin cuname..LOL,..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pe: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

.LOL...vete do rrija ketu ne toke te beja roje,,qe mos te binin cuname..LOL,..

Moj e vetmuar do rrish pastaj ti :ciaoo:ma ha mendja se po bluan ne koke dhe do besh pastaj ndonje te pa bere :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pe: Titulli: Pe: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Moj e vetmuar do rrish pastaj ti :ciaoo:ma ha mendja se po bluan ne koke dhe do besh pastaj ndonje te pa bere :p

Jo sdo rrija gjate vetem,pastaj do sakrifikoja per enderren e njerzimit..:p,.per ne nje planet tjeter,,gjithesesi,.do ua prisja bilenten vajtje ardhje,,te shpjte,,LOL..thjeshte te benin ndonje vizite per kembim pjesesh ,..qe kur te vinin ne toke te jene njerez hapsinore..te kuptushem,,te dashurushem,..te respektushem e mbi te gjitha ...te fluturushem..:p:p..LOL..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndrysh

LOL..thjeshte te benin ndonje vizite per kembim pjesesh ,..qe kur te vinin ne toke te jene njerez hapsinore..te kuptushem,,te dashurushem,..te respektushem e mbi te gjitha ...te fluturushem..:p..LOL..

Gjithcka le te behen, vetem femrat mos te behen te fluturueshme se pastaj si ti nxe une plakushi :p jo, per tjeter ama me vret vetmia :ciaoo:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Papergjegjshmerine,moskorrektesine,llafazanet....
 

sensuu

sweet
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

do ulja cmimet e biletave se jane shume te shtrenjta........edhe liberalizim pale :(
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Asgje, ndoshta do me pelqente te kisha me shume vullnet kunder vetvetes..
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Bota eshte si puna forumit...rregullo diçka, prishet i gjo tjeter gjate fazes se rregullimit, me mire lije siç eshte...ashtu me ate origjinalitet qe kishte.
 
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

do doja te kisha kompetenca extraterritoriale ne fushen e artit dhe te merrja vendime ne raport me shumen qe u vete ketyre vipave si shperblim thjesht pse kane cuar prapanicen ne nje studio lancimesh imazhesh kinematografike dhe kete shume do ligjeroja te depozitohej ne arken e fondeve qe shkojne per bamiresi ne emer te jetimeve ,te semureve dhe moshes se trete qe smund te kujdesen per veten e tyre sic e meritojne ...sikur te mundja te beja mrekulli
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Duhet pastruar sesben ajri ne nje pjese te madhe te botes... :(
 

xhebraili

Xhebrail Is Back
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

do beja te gjithe njerezit te baabarte e jo si jan bere zot duan ta han njeri tjetrin
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Mbreme po shihja dic ne tv edhe tha njeri
po te fitoja 100 mije euro do ti beja nje oferte vendeve qe jane te varfer.
Edhe une ia ben shoku- edhe une dicka simbolike.
5 euro...


Si rezultat ne bejme te moralshem po ata qe kane mundesi ta bejne pse nuk e bejne?
Sepse verbohemi dhe sdo benim asgje.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Meshkujt e ''sheqerosur'',qe jargaviten dhe embelsohen shume pas nje femre,qe e kane nis burrerine me pushime ne Ibiza....
 

Pain Killer

Anëtar i ri
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Une Do zhdukja gjith politikanet, kriminelet, Armet, Fabrikat e armeve, Drogen.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Yesterday I was clever, so I wanted to change the world. Today I am wise, so I am changing myself
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

15 marsin e vitit 2009 ....
 

Mr-Bledi

♥ House Music
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Te zhdukja parane! :)
I hate it....
pastaj pse te gjithe duan te ndryshojne boten... te kthehemi pak te ndryshojme dicka tek vetja! :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

mentalitetin.....
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Nese e gjithe bota do ishte ne doren time, e vetmja gje qe do beja eshte, te luftoja per vlera njerezore!
Me vjen keq qe bota ne te cilen ne egzistojme, nuk permban vlera te tilla :(
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Degjenerimin qe po ndodh me njerezit(babai perdhunoi vajzen,vellai perdhunoi motren etj etj)...
 
Titulli: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

bota ne rregull eshte... po do ishte me mire, qe secili nga ne njerezit mbi kete toke te ndryshonim dicka nga vetja jone...
 
Top