Nëse qani për çdo gjë, i përkisni një prej këtyre tre shenjave të horoskopit

Hera

Banned

Nëse qani për çdo gjë, i përkisni një prej këtyre tre shenjave të horoskopit​

an imageNdjeshmëria është pjesë e karakterit të secilit prej nesh dhe disa e kanë më të theksuar. Ata qajnë për çdo gjë, madje preken edhe për vogëlsirat.
Në këtë drejtim ndikim të madh ka edhe shenja e horoskopit. Por cilat janë tri shenjat më të ndjeshme dhe më qaramane të horoskopit?


Gaforrja
Gaforrja është shenja më e ndjeshme nga të gjitha shenjat e horoskopit dhe kur sulmohen, ata qajnë si një fëmijë i vogël. Megjithatë ata nuk shfaqin shenja të zemërimit dhe do të tërhiqen në vetminë e tyre derisa tu dalin sytë nga të qarët. Sigurisht, në fund ata urrejnë atë që kanë bërë. Si ta përballosh? Kur Gaforret qajnë, mos i lini ata vetëm. Kjo shenjë vazhdimisht ka nevojë për mbështetje dhe siguri, kështu tregojuni atyre se jeni aty!


Peshqit
Peshqit gjithashtu konsiderohen si një shenjë shumë e ndjeshme. Ata normalisht nuk i shfaqin kurrë ndjenjat e tyre dhe nëse trajtohen në mënyrë të gabuar, ata pothuajse gjithmonë qajnë! Pjesa më e keqe është se asnjëherë nuk do ta kuptoni çfarë u keni bërë. Si t’i përballosh ata? Kur lëndoni një Peshk, thjesht kërkoni falje dhe kaloni kohë me ta. Kjo do të jetë e mjaftueshme për t’i qetësuar.


Akrepi
Akrepi është shenja e tretë më e ndjeshme. Shumica e akrepave bëhen agresivë kur lëndohen dhe madje mund të bërtasin apo të thyejnë gjëra! Ata nuk i marrin mirë kritikat dhe shpesh mund të qajnë si një foshnje kur lëndohen. Si ta përballoni ndjeshmërinë e tyre? Për të ndihmuar një Akrep, ju do të duhet ta qetësoni atë së pari. Sigurohuni që t’i qetësoheni, përpara se të bëni lëvizjen tuaj të ardhshme!/abcnews.al
 

Hera

Banned
Se dija qe jam qarramane 😁😁😁
 

Desa

Felix - Culpa

Nëse qani për çdo gjë, i përkisni një prej këtyre tre shenjave të horoskopit​


Peshqit
Peshqit gjithashtu konsiderohen si një shenjë shumë e ndjeshme. Ata normalisht nuk i shfaqin kurrë ndjenjat e tyre dhe nëse trajtohen në mënyrë të gabuar, ata pothuajse gjithmonë qajnë! Pjesa më e keqe është se asnjëherë nuk do ta kuptoni çfarë u keni bërë. Si t’i përballosh ata? Kur lëndoni një Peshk, thjesht kërkoni falje dhe kaloni kohë me ta. Kjo do të jetë e mjaftueshme për t’i qetësuar.


Heuuu prap kjo nëse ..... nc nc nc 🤣
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po shifja kte filmin sot dhe eshte nje skene ku Robin Williams ben per te qeshur femijet e semure. Fillova tu qajt. Ma ben mami "Moj ça ka ndodh, pse po qan?" :cry:

Patch_Adams_1998_movie_poster.jpg
 
Po.

Dhe Luani qan.
Ndoshta nuk eshte ne list sepse preferon ta bej ne vetmi... larg njerezve, larg shikimeve gjykuese. Nese egziston dicka qe na acaron akoma me keq, eshte te na shohin si te pafuqishem, te ndjeshem ose akoma me keq si viktima te situates dhe pa shtyll kurrizore.

Aty kthehemi ne agresiv.
Tpakten... un per vete.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Nese qan ne cdo gje,je qyrraman. ahahahhahahahahah
sdi ne shkrujta mire fjalen. :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
sinqerisht askush nuk eshte me i ndishme se zemra e nje luanit☹️Por eshte gje tjeter se ka shpirt luftarak dhe mundohet tjertve te ju rri afer..e veten e len anash😞
 

Endrra

VIP
Si na e kane inat ne te merimanges .. po ne na qesh shpirti mer .. sidomos kur e pesojn te tjeret ... lot nga te qeshurat vetem nxjerrim 🤣🤣🤣
 

ZHIGO

Lucky me...
Me ate jemi keq per vete .. mire une qe kam fjet heret se u lodha nga rruga .. po ti cpate ?
Apo je zgjuar nga e gerrhitura jote 🤣

He pra çpata, isha mire thuj.

Me ka bo vaki nuk eshte se nk me ka bo 😂 Hera e fundit kur isha ne makine me rob te tjer,e ndjeva aq shume sa hapa syt. E pashe iher ate robin tjeter, e ke parasysh, bona demek sikur skishte nodh gjo 🤣🤣
 
Top