Nëse qani për çdo gjë, i përkisni një prej këtyre tre shenjave të horoskopit

Endrra

VIP
He pra çpata, isha mire thuj.

Me ka bo vaki nuk eshte se nk me ka bo 😂 Hera e fundit kur isha ne makine me rob te tjer,e ndjeva aq shume sa hapa syt. E pashe iher ate robin tjeter, e ke parasysh, bona demek sikur skishte nodh gjo 🤣🤣
Ka nje ven ne ferr per te gjith kta njerez qe sharrojn dhe u prishin gjumin e bukurise te tjerve ta dish 🤣🤣
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
@Bambi ik shtriu moj, se i duhen "jasteqet" e tua burrit!
😂😂😂 Jasteqet e mija i kam solamente per vete lol 😂😂 po qish pa ai te bej rehat ndersa une te vuaj ...Ncuq le te vuaj si une dhe ai ,po qish pa 😂😂
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
😂😂😂 Jasteqet e mija i kam solamente per vete lol 😂😂 po qish pa ai te bej rehat ndersa une te vuaj ...Ncuq le te vuaj si une dhe ai ,po qish pa 😂😂

Obobo... Ti nuk pushon! Prandaj s'te perdor si jastek i shkreti, se ti i'a nxjerr gjumin me llafe! :p
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Obobo... Ti nuk pushon! Prandaj s'te perdor si jastek i shkreti, se ti i'a nxjerr gjumin me llafe! :p
😂😂😂 gjona te mira ,gjona te bukura po qish pa 😂😂
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
@Bambi, e di ti qe kur burri jot e fut koken mes jasteqeve te tua, nuk e ben nga dashuria por nga deshperimi qe veshet e tij te gjejn pak shpetim nga llafet e tua pa fund?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
@Bambi, e di ti qe kur burri jot e fut koken mes jasteqeve te tua, nuk e ben nga dashuria por nga deshperimi qe veshet e tij te gjejn pak shpetim nga llafet e tua pa fund?
E di lol ndaj i kam bler tapa per veshet 😂😂😂ashtu po qish pa 😂
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Si 'qish', se nuk po e perfytyroj dot...? Me ndihmo me ndonje shpjegim vizual ne privat!
Qiqa jo "qish" me dhune lol 😂😂 ,paqsore forever 😂👌...Qish (qysh) pjeshke(pyll) 😂😂😂
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Qishtu a?!

Ate punen e fotove q'i shpjegon perdorimin e jasteqeve te tua si do e zgjidhim? Ngela me syte nga njoftimet e mesazheve une...
 
Top