• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Never Skript shkarkoje

SkiN

Pr3dact0re
Pe: Never Skript shkarkoje

Urime per scriptin Never. Disa verejtje nga ana ime qe mbase te ndihmojne disi:
1- Kete scriptin e ke per vete apo per userat ne pergjithesi ? :p
Code:
/f12 /join #shkodra,#shoqeria,#cokollata,#linux,#albaniasite,#ndihme,#stafi
2- Duke edituar filet e mirc ke prishur mirc.exe ( nuk funksionon komanda ATR + R qe shef remotet e scriptit dhe disa komanda te tjera nuk funkionojne , pra eshte mire qe te vendosesh mirc.exe sic ka qene )
3- Kur vendos qe scriptin ta publikosh per te tjeret ben mire qe te fshish logset :p ( remote.ini )
4- Ne script eshte mire qe te perdoret versioni i fundit ( mIRC v7.19 ) sepse ka me shume avantazhe
5- Fotot si ke vendosur mire sepse nuk ka pamje te mire. Gjej foto me te sakta dhe rregulloj ngjyrat mircit qe te kete shikueshmeri me te mire
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Pe: Never Skript shkarkoje

flm skin logset i kam fshir normalisht sepse i kam ke logs jo ke remote ini 2 f12 esht len ashtu per arsye se esht deri diku skript per aop fotot qe kam ven jan te cilesis se mir por nese i ven ne fill center zmadhohen e duken keq por sbesoj se esht problem ndersa persa i perket mirc.exe e kam ber never.exe per gusto nga kjo gje mbase snjef ndonje komand qe thua ti :)
ndersa ngjyrat si kam luajtur fare kam len versionin origjinal te shqiponjes :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Never Skript shkarkoje

flm skin logset i kam fshir normalisht sepse i kam ke logs jo ke remote ini 2 f12 esht len ashtu per arsye se esht deri diku skript per aop fotot qe kam ven jan te cilesis se mir por nese i ven ne fill center zmadhohen e duken keq por sbesoj se esht problem ndersa persa i perket mirc.exe e kam ber never.exe per gusto nga kjo gje mbase snjef ndonje komand qe thua ti :)
ndersa ngjyrat si kam luajtur fare kam len versionin origjinal te shqiponjes :)
U plake me scripte ti ore lumadhi ti ca ben kshu ore monument chati do te bejm ty ne LOL LOL LOL
 
Top