New York Times sërish prezanton Kosovën si destinacion për t’u vizituar

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pikërisht një javë pasi që publikoi fotografinë e parë nga Kosova, e përditshmja më e madhe në botë, New York Times sot sërish e ka prezantuar Kosovën si destinacion për t’u vizituar.
Në fotografinë e re të publikuar nga New York Times Travel në rrjetin social Instagram, shihen bjeshkët e Deçanit apo siç njihen ndryshe këto vargmale, Alpet Shqiptare,
“DaviLlasana (Danielle Villasana) e ka kapur këtë fotografi gjatë udhëtimit për në Manastirin e Deçanit në Kosovë #kosovo #monasteries #travel”, shkruan nytimestravel.Dhe vetëm brenda një orë pas publikimit, kjo fotografi ka marrë rreth 1100 pëlqime (like).

Javën e kaluar, nytimestravel publikoi një fotografi nga Manastiri i Deçanit, ku bënte thirrje për të vizituar Kosovën dhe për t’u njohur me bukuritë që ofron shteti ynë.lajmi net..
instaa-650x358_1477860009-3075089.png
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: New York Times sërish prezanton Kosovën si destinacion për t’u vizituar

A pe e doni tani Ameriken?
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: New York Times sërish prezanton Kosovën si destinacion për t’u vizituar

edhe mua me pelqen Kosova shumë, saher shkoj shetitem...kenaqem.

Po edhe ne vende tjera gjej shkelqime natyrore......me pelqejn shum.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
nuk eshte edhe mire tani.... mos u mashtroni kot.

Atje jane ber ne shkalle shkalle: dike e mbyti varferia (pa buke), e dikush ben villa dhe i le te mbyllura ne dry...
 
Top