Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

goca yll

Antar Aktiv
Te dashur forumista,, si femra dhe meshkuj,, nga se mendoni ju
se duhet vleresuar me shum nje femer: nga pamja e jashtme apo
nga karakteri qe mund te ket ajo?:fluturblu:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

sa lek ka.....
 

cent

...Lontano
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

Ne Karakter Dhe Ne Pamje
 

Qendrimi Bossi

Antar Aktiv
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

Po Normal qe duhet me Karakteri dhe Pamjen e Jashme gjithashtu dhe pamje e Breshnshme nese ka nevoje.
Tung nga Qendrimi Bossi
 
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

Normal qe pamja e jashtme ka rendesi por jo aq rendesi sa ka karakteri i saj.
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

mendoj se shumica e meshkujve per mos te thene te gjithe .... po se vleresuan njehere nga ana fizike e shikoj te pamundur qe ta vleresojn nga karakteri
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

parenca nuk eshte gjithcka,bukuia fizike dhe shpirterore lidhen te dyja dhe formojne femren ideale
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

Feminiteti , karakteri , pamja dhe sensualiteti , thjeshtesia , siguria ne vetevet.
Me pelqejne shume femrat qe dine se ç'kerkojne nga jeta.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

nga paraulti prapaulti airbeget i shikoj si jane kur me pelqen pamja jashtme pastaj i vlersoj trurin por karakteri mbi te gjitha
 

Besa

Antar Aktiv
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

Nga karakteri edhe nga bukuria gjithashtu.
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

Nuk kam dicka cfar te vecoj me shum sesa nje tjeter :D ate qe e kam zgjedh esht sepse e vlersoj te gjithen ashtu sic esht pa i hequr apo shtuar tjeter :)
 

JaPoNeZi

Anëtar i ri
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

Gjeja Me E Rendesishme Esh Karakteri ...
 

sensuu

sweet
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

kur s'e njeh......s'ke sesi ta vleresosh :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

edhe çunat jane shume te pasjellshem me vajzat.
 

Blloku

IMBA
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

Varet nga qellimi qe mund te kesh me ate femer.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

edhe çunat jane shume te pasjellshem me vajzat.

mos rrej te lutem se jemi t emire deri sa marim ate qe duham hahahahhaha pastaj varja
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

Une jam akoma me te vjetren :col::col:e shikoj nga gjokset se a do me mbaj mua dhe bebushat ne gjendje te shendetshme LOL:p
 

inushja2

preshevare
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

them se eshte e padiskutueshme, per mendimin tim, qe pamja e jashtme eshte ajo qe na terheq ne sekondat e para dhe vazhdojm e njohim pastaj si karakter , me tcilin mund te na terheqi akoma me fort ose te na largoj, po gjithmon eshte pamja ajo e cila ndez driten jeshile sa per fillim per ti hap rrug njohjes
 

unica

Anëtar i ri
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

esht fakt i mohushem se bukurija e jashtme esht ajo qe na terheq , ESHT BUKURIJA AJO QE MAHNIT SHIKIMiN , PO MERITA QE FITON ZEMREN .
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

ke syri magjik e shikoj !
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

po tek nje goce,qe ta quaj shoqe vleresoj karakterin ne radh te pare..ama nuk mohoj qe dhe pamja e jashtme duhet nje cik...jo te jet yll,s'esht e nevojshme,por te kete nje paraqitje normale..dhe kesaj nuk e mohoj i ve rendesi,por sekondare.....
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Nga cfare e vleresoni me teper nje femer??

Kush edi sa here do jemi pergjigjur si ne menyre direkte apo indirekte...

Megjithate femra vlersohet nga gishti i fundit i kembes se majte...nese eshte thoji me ngjyre roze eshte femer me gusto dhe prospektive per te ardhmen...nese eshte me ngjyre te kuqe eshte me menyren antike dhe nuk ka prespektive.....


:shpat::shpat::shpat:
 
Top