Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Toke per momentin,por kam prere nje bilete virtuale per ne mars.
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
.
 
Redaktimi i fundit:

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
u flliqa lool kshu eshte kur do te jesh kudo gjithandej lool
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Nga Korca dhe jetoj ketu ku jam?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Babai nga SR (ardhur ne TR 2 vjec)
Mamaja nga GJ (lindur rritur ne DR)
Vete lind e rrit ne TR

i gjo e kam te sigurt.,origjinen nga majmuni lool
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Babai nga SR (ardhur ne TR 2 vjec)
Mamaja nga GJ (lindur rritur ne DR)
Vete lind e rrit ne TR

i gjo e kam te sigurt.,origjinen nga majmuni lool
Po gjyshi e stergjyshi? ?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Shkodrane mar ta marrsha. Ne shkoder e kam bazen por najher me duhet te leviz nga shkodra
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Heu u dashka me prejardhje
Babi origjinen nga mali zi rrit ne shkoder qe 2 vjec
Mami durrsake
Une lind ne shkoder rrit mes shkodres e durresit .martuar ne shkoder .dmth shkodrane ?
 
Top