Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Jam ngrit heret e se mbaj mend nga jam sot?
 

DeliriumMind

Deliricous is off ?
Lindur ne Durres
rritur 10 vite te Cezma ferres ? dhe besoj se duken pasojat

Me pas itali sa knej sa andej.
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Tropolena. Tirane edhe per pak.
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Nga Tropoja jam, banoj ne Korce.
 

DeliriumMind

Deliricous is off ?
Paskam pas cituar veten pardite,me iden qe te kam cituar ty.ahshahs
Erdha te shoh te shpis ,edhe dy ,tre dite dhe kthim ne athine.
Uff
Un kam nje menje me ardh ne alba por tshof si qysh tek se kam ca impenjime qefi me para ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nga Athina tashme,dhe jetoj ne Athine. ahahahahahhahahahahahaq
 
Top