Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Lindur ne Prishtine, jetoj akoma ne Prishtine
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Ne cilin shtet apo qytet te botes jetoni ?


Une jetoj ne Itali, atje ku eshte ajo kulla e drejte:D:D:D
O ardit elbasonlliu un jam nga durresi dhe aktualisht jetoj mes.ferrara bolognia dhe treviso . Domethen nderroj cdo 2 dit vendodhje por ne 1.nga kto vende jam , puno bota nuk rri kot.si ty
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
jam nga kukesi por tani jetoj ne tiran per mua Kukesi mbetet Qyteti me i bukur. Si ju duket kjo fotoja ime paskm dal bukur apo jo.
Po po kusksi super qytet motropol me tram e me trena . O daku ca je tu fol amon , mos.i bej.kaq rreklam se kuksi sesht keq por mos.me.thuj qe.kuksi qeka.me.mir.se.tirona se.te.ishte.me.mir rrije ne kuks tu kullot lopen e svije ne tr . Foto suoer ke.dal si p ne dasme .
 

Lauri

Anunnak
O ardit elbasonlliu un jam nga durresi dhe aktualisht jetoj mes.ferrara bolognia dhe treviso . Domethen nderroj cdo 2 dit vendodhje por ne 1.nga kto vende jam , puno bota nuk rri kot.si ty
Hostel e kemi dentist ne tirane tani, e braktisi italiane.

Ps. Lezhe - Piza.
 
Top