Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Me pelqen te indetifikohem me rrenjet e mia.
Cdo njeri duhet te jete krenar per kte.
Lindur e rritur ne Tirane.
Po he pra kshu ka lezet per rrenjet po thoja dhe un me tregu .
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Ne qytet kaosin urban!
 
Top