Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

A

AlbertPrengzaj

Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Jam me Origjin Ilire,,kam lindur aty ku bashkohet Shqipria e Kosova,,dhe jetoj aty ku askush nuk mund te me afrohet!:djelli:
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Pe: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Fieri edhe jetoj ne Boston Ma.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pe: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Origjina:Tropoja
Jame rrite:Tirane
Jetoj:Greqi..
 

HYSEEN

Anëtar i ri
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Me origjin jame nga Lipjani dhe jetoj po aty.
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Jam nga Shkodra .. Jetoj ne Angli
 

Labja

Antar Aktiv
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Se them nga jam po deshet kuptoheni vet:p:p:p
per te jetuar jetoj ne itali :p
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Me origjin nga shkodraa
Jetoj ne Peje-Kosov
 

SELSAJ

Mysterious_Girl
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

jam nga shkodra ............jetoj ne Greqi dhe ma sakte ne ishullin e bukru te Paros
 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Une jam nga goca e tivarit (Gostivar) :) e jetojë në zvicër, buzë linqenit të Gjenevës
 
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Tirons..
jetoj ne iT./Milano
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Dropulli / Gjirokaster ,,,,,prej disa vitesh jetoj Milano
 

Dori

Anëtar Aktiv
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Me orgjine nga korca i Lindur ne Cerrik jetoj ne Tirane
 

Sunrise

Sunshine
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Shkodrane....Jetoj ne londer
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Me origjine nga shkodra Lindur ne Gjakove Jetoj Ne Peje
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Prishtinase, jetoj ne mergim...
Ndersa mendt i kam ne Kosovë :)
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Tyrk Elhamdulilah :D
Jetoj ne Republiken Islamike te Kosoves :D
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

pejonnnnnnn babes perjete adooooo thuj plis i kallt i prishtines edhe e ndreq
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Dibrane jetoj ne New York.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Vlora këtu.
 
Redaktimi i fundit:

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

pejon.......
 

Ajkuna

Antar Aktiv
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

shkodrane ....jetoj ne greqi
 

cent

...Lontano
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Berats ,Jetoj:
Kudo Ku ka Tym
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Pejon ..jetoj ne Berat koheve te fundit
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Ku bashkohet joni me adriatikun ne pjesen jugperendimore te Shqiperise
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Jam Ferizajas, por jetoj ne fshat hahhahaah

Kam linde dhe jetoj ne nje fshat te Ferizajt - Kosove
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

dibrane me origjin
por per momentin jetojn ne elbasan
 
Top