Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Gjys Sarande (det) , gjys Gjirokaster (Mal)

Lindur ,rritur, jetoj ne Metropol lol
 

Hera

Antarë i Respektuar
Jam nga qyteti i luleve te shqiperise ......dhe ...jetoj ne kryeqytetin qe lindi demokratia
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Nga Tetova...e jetoj n Tetove:)
 

Hera

Antarë i Respektuar
Origjine permetare ...jetoj athine
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Nga 8ova, jetoj aty:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Origjina gjyms tironse, gjyms fierake.
Lindur e rritur deri nga mosha 12 vjeç ne metropolt :p
Tani qytetare e botes :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Le e rrite fshatar a tu ba rrnesen n'qytet
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Unë jam velçiot, nga Velça, por më 2017-ën gjyshi na zbriti poshtë në qytet dhe blemë një copë truall afër detit.
Aty e ngrehëm dhe shtëpinë.
Për momentin jetoj në Greqi, në qytetin e bukur të Livadhjasë.
 

Tomka

Anëtar i ri
Me origjine te katragjysherve nga Ilirida , nje pjese. Pjesa tjeter e katragjysherve nga Scutari :D. Vete lind rrit dhe banues ne Tiron.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Origjine kosovare
Lind e rrit ne myzeqe ne fier
 
Top