Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Imp4cT

Antarë i Respektuar
I have a dream!

I dashur babagjysh, vitin tjeter dua qe ne kete teme te them jam nga Çerma e jetoj ne Angli...:p

Flm dhe uroj mos te fshish serish sumen me kerkesen time!
 

Delirium

No description ...
Une jam nga qyteti i trendafilave , dhe jetoj ne zonen Schengen 🙃
 

Ivy

.......
Une se di nga jam.Ja tju them disa qytete qe kam jetuar me muaj ose vite😝:Berat,Fier,Vlore,Lushnje,Tirane
Nga i bie te jem?!
Per te jetuar jetoj ne emigrim
 

elle

Chill
Jetoj ne parajse, dhe Shqiperi parajse ka qene lool te pakten vitet 90
 
Une se di nga jam.Ja tju them disa qytete qe kam jetuar me muaj ose vite😝:Berat,Fier,Vlore,Lushnje,Tirane
Nga i bie te jem?!
Per te jetuar jetoj ne emigrim
Nga nr kembes : berati
shkollimi: vlore
punesimi: tirane
ne fier je martu
angli ke emigru lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Une jam Moj Saranda Moj Gjinokaster kush ta prishi terezine lol
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Permetare aty ku njerezit jane te mire te qete te urte bujar .....
Jetoj ne athine aty ku lindi demokracia
Dashuria ime e pare ka qene nje vajze me origjine nga Permeti (qytet), ndjenj shume respekt per ate edhe pse nuk kemi komunikuar me sebashku, ngaqe ajo u largua me familjen ne USA. Shume e mire dhe e thjeshte, e dashur dhe e embel, pa komplekse edhe pse ishte shume e bukur, aqsa i thoja vetes çne kjo me nje shumtaraq si une 😂😂 u be sebep nje djal maskara qe i fliste keq per mua, si: çdo qe rri me ate, ai eshte vagabond, rri me thika ne brez, ti prinderit i ke mesues, ai plagosi ate, goditi ate tjetrin...etj, ja arriti qellimit na ndau, kete e mora vesh me vone.

Ndersa tani, dashuria ime e fundit po e fundit, eshte shkodrane, nuk dua ta tregoj emrin se kush e di çdo ti thone per mua 🥺😍😘

Kenaqesi qe kemi nje Permetare mes nesh ✌✌
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Dashuria ime e pare ka qene nje vajze me origjine nga Permeti (qytet), ndjenj shume respekt per ate edhe pse nuk kemi komunikuar me sebashku, ngaqe ajo u largua me familjen ne USA. Shume e mire dhe e thjeshte, e dashur dhe e embel, pa komplekse edhe pse ishte shume e bukur, aqsa i thoja vetes çne kjo me nje shumtaraq si une 😂😂 u be sebep nje djal maskara qe i fliste keq per mua, si: çdo qe rri me ate, ai eshte vagabond, rri me thika ne brez, ti prinderit i ke mesues, ai plagosi ate, goditi ate tjetrin...etj, ja arriti qellimit na ndau, kete e mora vesh me vone.

Ndersa tani, dashuria ime e fundit po e fundit, eshte shkodrane, nuk dua ta tregoj emrin se kush e di çdo ti thone per mua 🥺😍😘

Kenaqesi qe kemi nje Permetare mes nesh ✌✌
Permeti, Vlora, Shkodra mduket dhe Durresi...edhe sa tjera qe sjane ne dukje.
Mjaft qytete ke pare lol
Kape thelbin vet🤪
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Pervec gayllikut demokracia eshte fjale greke dhe vertet ka lindur ne greqi nipce.
E di qe kshu thote mitologjia e di.
Thjeshte sme plq shqiptaret qe trumpetojne per pordhet me rigon e historise se grekeve ku 90% te saj e kane fake.
 

Marla

InVinum Veritas
E di qe kshu thote mitologjia e di.
Thjeshte sme plq shqiptaret qe trumpetojne per pordhet me rigon e historise se grekeve ku 90% te saj e kane fake.

kshu po u kuptuam

pse me kaq urrejte per grEkun, muziken natyren e kane te bukur qejfin e bejne tamam
 
Top