Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Katil

Antarë i Respektuar
Jam nga origjina e sufllaqeve,vollga ,jetoj mes Durrësit Tiranës dhe Luganos.
 

Hera

Antarë i Respektuar
Nuk ka si permetaret. ...dhe eshte vertetuar nga te gjithe nuk mundet te flase kush keq ....ne ate vend kam lindur
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Na e pakse bo Beratin sikur me qene ne Bangladesh 🤣🤣🤣
Robi shkon edhe per qejf se nuk eshte larg, me pa dritaret e beratit dhe origjinen, nji rruge e dy pune 😜
nuk kam kohe o vllai 😂😂😂
 
Ne cilin shtet apo qytet te botes jetoni ?


Une jetoj ne Itali, atje ku eshte ajo kulla e drejte:D:D:D
Pak jashte teme. Jam studente ne paster viti II, per shkak te situates pandemike leksionet do i ndjekim online. Per kte arsye me duhet nje laptop qe me mungon. Kush me ndihmon qofte me nje te perdorur? Faleminderit
 

Mennel

_/\__________________________.
Staf në FV.AL
Pak jashte teme. Jam studente ne paster viti II, per shkak te situates pandemike leksionet do i ndjekim online. Per kte arsye me duhet nje laptop qe me mungon. Kush me ndihmon qofte me nje te perdorur? Faleminderit
Je nga Maqedonia?
Nese je mundesh te gjesh ne faqen pazar3.mk
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Pak jashte teme. Jam studente ne paster viti II, per shkak te situates pandemike leksionet do i ndjekim online. Per kte arsye me duhet nje laptop qe me mungon. Kush me ndihmon qofte me nje te perdorur? Faleminderit
Na nxirr i foto qe ta vendosim sa te shpenzojme... :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Prishtinali 100%
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
kamzalli 100%.
 
Top