Nga më frikacakja tek më guximshmja / Renditja e shenjave të horoskopit

Hera

Banned
Nga më frikacakja tek më e guximshmja/ Renditja e shenjave të horoskopit


Peshqit
Një nga shenjat më frikacake të horoskopit janë Peshqit. Ata që lindin nën shenjën e Peshqve janë të shqetësuar dhe shumë të ndjeshëm, nëse mund të preferojnë të mos luftojnë ose të mos përballen me probleme në mënyrë që të mos mposhten emocionalisht.

Peshorja
Një tjetër e frikshme është Peshorja që shmang me çdo kusht konfrontimet personale. Ata që kanë lindur në Peshorje kanë shumë frikë nga gjykimi i të tjerëve dhe nga ndryshimet: ata dëshirojnë të ndryshojnë një situatë që ata dëshirojnë të duan të tjerët.

Demi
Demi është një tjetër shenjë që ka frikë nga ndryshimki, veçanërisht nëse ato kanë ndikim në gjendjen e tij të pushimit. Ai është i kujdesshëm dhe nuk e ekspozon veten pa marrë parasysh rreziqet, nuk kërkon konflikte dhe nëse ka mundësi i shmang ato.

Virgjëresha
Tipike e Virgjëreshës është se ka frikë se mos humbet dhe bën gabime. Ata që lindin në shenjën e Virgjëreshës janë të kontrolluar, analitikë, të përpiktë, ata preferojnë të mos përballen me sfida nëse nuk janë të sigurt për të fituar. Virgjëresha planifikon veprimet e saj dhe kurrë nuk i improvizon.

Bricjapi
Bricjapi është ai që nuk është e mundshme. Racional dhe i kontrolluar, mendoni dhe meditoni. Ai është shumë i kujdesshëm dhe pesimist dhe nuk pranon një luftë nëse nuk ka shanse të fitojë. Frika nga humbja e heq atë.

Gaforrja
Gaforrja është shpesh viktimë e ankthit. Kanë frikë se gjëra të këqija janë duke u përpjekur për të zgjidhjen e problemeve të tjera më pas, por të qëndroj për veten e tij.

Binjakët
Binjakët kanë pak frikë, por nuk preferojnë të ekspozohen haptazi punësuar strategji ose burime të ndryshme, lloj bëjnë njerëzit të bëjnë gjëra në vendin e tyre.

Ujori
Ujori është mjaft i pakujdesshëm se frika ka pak rëndësi. Ujori pëlqen sfidat dhe risitë, me të cilat përballet pa marrë parasysh rreziqet.

Shigjetari
Shigjetari është trim. Ai e vë pasionin në luftë, është shumë i fortë emocionalisht dhe nuk ka frikë. Ata që lindin në shenjën zodiake të Shigjetarit janë shumë optimistë dhe të sigurt për të patur fitore në dorë. Ata rrallë heqin dorë.

Akrepi
Akrepi nuk ka frikë dhe nuk e kupton ata që e kanë atë. Ai lufton kundër gjithçkaje, ai është një luftëtar, ai priret të jetë grindës. Asnjëherë nuk duhet provokuar sepse reagon keq. Është hakmarrëse.

Luani
Të guximshëm të mrekullueshëm janë lindja e shenjës së zodiakut të Luanit , të cilët përballen me jetën me kurajo dhe me shumë zemër, duke luftuar me dinjitet dhe madhështi. Ata që lindin nga shenja e Luani, dinë të përdorin strategji dhe të matin energjinë e tyre në mënyrë që ajo të mos dështojë kurrë.

Dashi
Dashi , një lloj skifteri i Zodiakut, mbyll renditjen e shenjave nga më të frikshmet deri tek më pak i frikshmi. I guximshëm dhe i patrembur, ai e hedh veten përpara në situata, madje edhe në një mënyrë të pamatur sepse nuk i mat pasojat. Dashi vepron pa menduar, i do sfidat dhe lufta./
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Akrepi
Akrepi nuk ka frikë dhe nuk e kupton ata që e kanë atë. Ai lufton kundër gjithçkaje, ai është një luftëtar, ai priret të jetë grindës. Asnjëherë nuk duhet provokuar sepse reagon keq. Është hakmarrëse


Ncncnc :p
 

Hera

Banned
Akrepi
Akrepi nuk ka frikë dhe nuk e kupton ata që e kanë atë. Ai lufton kundër gjithçkaje, ai është një luftëtar, ai priret të jetë grindës. Asnjëherë nuk duhet provokuar sepse reagon keq. Është hakmarrëse


Ncncnc :p


Shife shife akrepja ?????
 

SoL Invictus

Antarë i Respektuar
Nga më frikacakja tek më e guximshmja/ Renditja e shenjave të horoskopit


Peshqit
Një nga shenjat më frikacake të horoskopit janë Peshqit. Ata që lindin nën shenjën e Peshqve janë të shqetësuar dhe shumë të ndjeshëm, nëse mund të preferojnë të mos luftojnë ose të mos përballen me probleme në mënyrë që të mos mposhten emocionalisht.

Peshorja
Një tjetër e frikshme është Peshorja që shmang me çdo kusht konfrontimet personale. Ata që kanë lindur në Peshorje kanë shumë frikë nga gjykimi i të tjerëve dhe nga ndryshimet: ata dëshirojnë të ndryshojnë një situatë që ata dëshirojnë të duan të tjerët.

Demi
Demi është një tjetër shenjë që ka frikë nga ndryshimki, veçanërisht nëse ato kanë ndikim në gjendjen e tij të pushimit. Ai është i kujdesshëm dhe nuk e ekspozon veten pa marrë parasysh rreziqet, nuk kërkon konflikte dhe nëse ka mundësi i shmang ato.

Virgjëresha
Tipike e Virgjëreshës është se ka frikë se mos humbet dhe bën gabime. Ata që lindin në shenjën e Virgjëreshës janë të kontrolluar, analitikë, të përpiktë, ata preferojnë të mos përballen me sfida nëse nuk janë të sigurt për të fituar. Virgjëresha planifikon veprimet e saj dhe kurrë nuk i improvizon.

Bricjapi
Bricjapi është ai që nuk është e mundshme. Racional dhe i kontrolluar, mendoni dhe meditoni. Ai është shumë i kujdesshëm dhe pesimist dhe nuk pranon një luftë nëse nuk ka shanse të fitojë. Frika nga humbja e heq atë.

Gaforrja
Gaforrja është shpesh viktimë e ankthit. Kanë frikë se gjëra të këqija janë duke u përpjekur për të zgjidhjen e problemeve të tjera më pas, por të qëndroj për veten e tij.

Binjakët
Binjakët kanë pak frikë, por nuk preferojnë të ekspozohen haptazi punësuar strategji ose burime të ndryshme, lloj bëjnë njerëzit të bëjnë gjëra në vendin e tyre.

Ujori
Ujori është mjaft i pakujdesshëm se frika ka pak rëndësi. Ujori pëlqen sfidat dhe risitë, me të cilat përballet pa marrë parasysh rreziqet.

Shigjetari
Shigjetari është trim. Ai e vë pasionin në luftë, është shumë i fortë emocionalisht dhe nuk ka frikë. Ata që lindin në shenjën zodiake të Shigjetarit janë shumë optimistë dhe të sigurt për të patur fitore në dorë. Ata rrallë heqin dorë.

Akrepi
Akrepi nuk ka frikë dhe nuk e kupton ata që e kanë atë. Ai lufton kundër gjithçkaje, ai është një luftëtar, ai priret të jetë grindës. Asnjëherë nuk duhet provokuar sepse reagon keq. Është hakmarrëse.

Luani
Të guximshëm të mrekullueshëm janë lindja e shenjës së zodiakut të Luanit , të cilët përballen me jetën me kurajo dhe me shumë zemër, duke luftuar me dinjitet dhe madhështi. Ata që lindin nga shenja e Luani, dinë të përdorin strategji dhe të matin energjinë e tyre në mënyrë që ajo të mos dështojë kurrë.

Dashi
Dashi , një lloj skifteri i Zodiakut, mbyll renditjen e shenjave nga më të frikshmet deri tek më pak i frikshmi. I guximshëm dhe i patrembur, ai e hedh veten përpara në situata, madje edhe në një mënyrë të pamatur sepse nuk i mat pasojat. Dashi vepron pa menduar, i do sfidat dhe lufta./
une jam peshqit me paskan legenos fare hahahah
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Numri 3 (edhe 8) numuroje si të dush me gishta të del bullshit!!!
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Virgjëresha
Tipike e Virgjëreshës është se ka frikë se mos humbet dhe bën gabime. Ata që lindin në shenjën e Virgjëreshës janë të kontrolluar, analitikë, të përpiktë, ata preferojnë të mos përballen me sfida nëse nuk janë të sigurt për të fituar. Virgjëresha planifikon veprimet e saj dhe kurrë nuk i improvizon.

yep that’s me trime :p
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Binjakët kanë pak frikë, por nuk preferojnë të ekspozohen haptazi punësuar strategji ose burime të ndryshme, lloj bëjnë njerëzit të bëjnë gjëra në vendin e tyre.Sa te poshter qe jemi ne binjaket ???
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Virgjëresha
Tipike e Virgjëreshës është se ka frikë se mos humbet dhe bën gabime. Ata që lindin në shenjën e Virgjëreshës janë të kontrolluar, analitikë, të përpiktë, ata preferojnë të mos përballen me sfida nëse nuk janë të sigurt për të fituar. Virgjëresha planifikon veprimet e saj dhe kurrë nuk i improvizon.

yep that’s me trime :p

kan harru te shtojne qe ne nuk e Njohim fjalen frike.
per sa me perket mu ai rreshti i pare Eshte Kot :D
 

Desa

Felix - Culpa
Këto më duket vetëm peshqit e artë i kan parasyshë.
I kan harru peshk-a-qenët ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Virgjëresha
Tipike e Virgjëreshës është se ka frikë se mos humbet dhe bën gabime. Ata që lindin në shenjën e Virgjëreshës janë të kontrolluar, analitikë, të përpiktë, ata preferojnë të mos përballen me sfida nëse nuk janë të sigurt për të fituar. Virgjëresha planifikon veprimet e saj dhe kurrë nuk i improvizon.

yep that’s me trime :p
Po që hollë hollë ke të drejtë ti babai im (R.I.P) kurrë se pranoi që ishte virgjëreshë...
Por thoshte jom ♌
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Të guximshëm të mrekullueshëm janë lindja e shenjës së zodiakut të Luanit , të cilët përballen me jetën me kurajo dhe me shumë zemër, duke luftuar me dinjitet dhe madhështi. Ata që lindin nga shenja e Luani, dinë të përdorin strategji dhe të matin energjinë e tyre në mënyrë që ajo të mos dështojë kurrë.

Ne jemi ato qe ulen ne mes te sheshit, bejm njerzit te argetohen, te qeshin, bejm shown tone, afrojme, ndihmojme ke shofim aty ne hije dhe me pas largohemi sepse kemi nevoj per qetesi.

Jemi si ato macet e egra qe nuk i afrohen te gjithve... biles te cjerrim dhe te fusim thonjt po na u afrove pa leje. Dukemi prepotent dhe arrogant shumicen e hereve por kjo eshte vetem tipi i vetmbrojtjes qe kemi zgjedhur... nuk po them qe eshte i drejt (!) Por kemi nje zemer aq te madhe sa qe lendohemi shum leht shpirterisht dhe preferojme te na shofin si te till se sa si 'viktime'.
Don te lendosh dyfish nje luan? Beje te ndihet i till. Me mir na sha ?20200721_115604.jpg
 
Top