Nga më shpirtmirat, tek ato të liga. Lexoni renditjen e shenjave të HOROSKOPIT

Frank

Anëtarë i respektuar.
Awwwww shpirt mire une?!
Rroskop mashtrues, idiot, maskara, plere, i perdale, paf paf paf!
angry-animated-emoji.gif
 

Desa

Felix - Culpa
Ja lista e plotë.
Nuk është harruar askush 🤣


Ujori është shenja më shpirtmirë e horoskopit. Personat e kësaj shenje urrejnë konfliktin dhe dramën, si dhe nuk pëlqejnë të ngrenë zërin. Por janë aq të butë sa rrezikojnë që të përdoren nga të tjerët.

Virgjëresha. Personat e shenjës së virgjëreshës mund të mos jenë shumë shprehës, por të qenit bujarë i bën shumë të veçantë. Ata do të bënin gjithçka për këdo, por duhet të bëjnë kujdes që të mos bëhen naivë.

Peshorja. Personat nën shenjën e peshores janë diplomatë të shkëlqyer. Është një nga shenjat me karakter më të sjellshëm në horoskop, dhe janë miq shumë të mirë. Megjithatë, ndonjëherë bëhen shumë mbrojtës të dikujt.

Shigjetari. Personat e kësaj shenje i urrejnë ndjenjat e këqija dhe duan ta jetojnë jetën në maksimum, që do të thotë se thjesht nuk kanë kohë të inatosen me të tjerë. Personat e shenjës së shigjetarit dinë të falin, por ngaqë janë të drejtpërdrejtë, ndonjëherë shihen si agresivë.

Demi është një nga shenjat më shpirtmira, por s’do të thotë që nuk u pëlqen ta japin ata fjalën e fundit në një debat. Personat e shenjës së demit janë zakonisht të qetë, por kur njerëzit e teprojnë, dinë ta mbrojnë veten.

Dashi. Personat e shenjës së dashit janë impulsivë, por shpirtmirë. Duke qenë impulsivë, ndodh që të thonë fjalë pa menduar dhe i fyejnë njerëzit rrotull, por kjo s’e ndryshon faktin që janë bujarë dhe punëtorë.

Luani. Personat e shenjës së Luanit janë mbizotërues dhe pëlqejnë t’u njihen vlerat dhe talentet. Por duke qenë besnikë, bëhen persona me karakter shumë kompleks. Megjithatë, bëhen të ligj kur nuk e arrijnë atë që duan.

Binjakët dinë të jenë mizorë. Janë romantikë dhe dinë ta bëjnë dikë për vete, por nëse dikush nuk është dakord me qëndrimin e tyre, ana e ligë mund të dalë shumë shpejt në pah.

Bricjapët janë shumë të rregullt, të arsyeshëm dhe të përgjegjshëm, prandaj urrejnë kur të tjerët nuk zbatojnë rregullat. Dhe këtë bezdi e shfaqin ndonjëherë edhe me inat fëminor, dhe arrijnë të bëhen shumë të ligj.

Peshqit janë ata që godasin të parët. Personat e kësaj shenje janë nga më të ndjeshmit, ndaj shpesh duken si të padëmshëm. Por kur ndiejnë se po sulmohen, peshqit e nxjerrin menjëherë anën e tyre të ligë. Dhe ngaqë kanë mungesë besimi, janë shpesh ata që godasin të parët.

Gaforrja. Të lindurit nën shenjën e gaforres duan hakmarrje. Dhe hakmarrjen e shijojnë më shumë kur e shërbejnë të ftohtë. Personat e kësaj shenje bëjnë gjithçka për të mbrojtur familjen dhe miqtë, por kur ndihen të kërcënuar nuk lënë gjë pa bërë derisa të hakmerren.

Akrepi. Astrologët mund të kenë lista të ndryshme për shenjat më të liga e më të mira, por të gjithë ama janë dakord për një gjë. Akrepët janë më të ligjtë në çdo listë. Nuk njohin kufij. Janë njerëz shumë pasionantë dhe shpesh rrëmbehen nga ndjenjat. Janë gati të bëjnë gjithçka për njerëzit që duan, dhe për veten gjithashtu. Janë shumë kërkues dhe kur duan diçka, janë të aftë të bëjnë çdo gjë për ta arritur.


Shenjat e horoskopit, nga më shpirtmirat te më të ligat
 

Endrra

VIP
Ja lista e plotë.
Nuk është harruar askush 🤣


Ujori është shenja më shpirtmirë e horoskopit. Personat e kësaj shenje urrejnë konfliktin dhe dramën, si dhe nuk pëlqejnë të ngrenë zërin. Por janë aq të butë sa rrezikojnë që të përdoren nga të tjerët.

Virgjëresha. Personat e shenjës së virgjëreshës mund të mos jenë shumë shprehës, por të qenit bujarë i bën shumë të veçantë. Ata do të bënin gjithçka për këdo, por duhet të bëjnë kujdes që të mos bëhen naivë.

Peshorja. Personat nën shenjën e peshores janë diplomatë të shkëlqyer. Është një nga shenjat me karakter më të sjellshëm në horoskop, dhe janë miq shumë të mirë. Megjithatë, ndonjëherë bëhen shumë mbrojtës të dikujt.

Shigjetari. Personat e kësaj shenje i urrejnë ndjenjat e këqija dhe duan ta jetojnë jetën në maksimum, që do të thotë se thjesht nuk kanë kohë të inatosen me të tjerë. Personat e shenjës së shigjetarit dinë të falin, por ngaqë janë të drejtpërdrejtë, ndonjëherë shihen si agresivë.

Demi është një nga shenjat më shpirtmira, por s’do të thotë që nuk u pëlqen ta japin ata fjalën e fundit në një debat. Personat e shenjës së demit janë zakonisht të qetë, por kur njerëzit e teprojnë, dinë ta mbrojnë veten.

Dashi. Personat e shenjës së dashit janë impulsivë, por shpirtmirë. Duke qenë impulsivë, ndodh që të thonë fjalë pa menduar dhe i fyejnë njerëzit rrotull, por kjo s’e ndryshon faktin që janë bujarë dhe punëtorë.

Luani. Personat e shenjës së Luanit janë mbizotërues dhe pëlqejnë t’u njihen vlerat dhe talentet. Por duke qenë besnikë, bëhen persona me karakter shumë kompleks. Megjithatë, bëhen të ligj kur nuk e arrijnë atë që duan.

Binjakët dinë të jenë mizorë. Janë romantikë dhe dinë ta bëjnë dikë për vete, por nëse dikush nuk është dakord me qëndrimin e tyre, ana e ligë mund të dalë shumë shpejt në pah.

Bricjapët janë shumë të rregullt, të arsyeshëm dhe të përgjegjshëm, prandaj urrejnë kur të tjerët nuk zbatojnë rregullat. Dhe këtë bezdi e shfaqin ndonjëherë edhe me inat fëminor, dhe arrijnë të bëhen shumë të ligj.

Peshqit janë ata që godasin të parët. Personat e kësaj shenje janë nga më të ndjeshmit, ndaj shpesh duken si të padëmshëm. Por kur ndiejnë se po sulmohen, peshqit e nxjerrin menjëherë anën e tyre të ligë. Dhe ngaqë kanë mungesë besimi, janë shpesh ata që godasin të parët.

Gaforrja. Të lindurit nën shenjën e gaforres duan hakmarrje. Dhe hakmarrjen e shijojnë më shumë kur e shërbejnë të ftohtë. Personat e kësaj shenje bëjnë gjithçka për të mbrojtur familjen dhe miqtë, por kur ndihen të kërcënuar nuk lënë gjë pa bërë derisa të hakmerren.

Akrepi. Astrologët mund të kenë lista të ndryshme për shenjat më të liga e më të mira, por të gjithë ama janë dakord për një gjë. Akrepët janë më të ligjtë në çdo listë. Nuk njohin kufij. Janë njerëz shumë pasionantë dhe shpesh rrëmbehen nga ndjenjat. Janë gati të bëjnë gjithçka për njerëzit që duan, dhe për veten gjithashtu. Janë shumë kërkues dhe kur duan diçka, janë të aftë të bëjnë çdo gjë për ta arritur.


Shenjat e horoskopit, nga më shpirtmirat te më të ligat
Prap njejt me nxorri ky .. vrasje me paramendim 😪
 

Desa

Felix - Culpa
Prap njejt me nxorri ky .. vrasje me paramendim 😪
Ishte më tepër për ata që mungonin 😂
Sikur ta dija se isha te treshi më zemërligë 😟 Çfar paskemi qenë ne shenjat e ujit!!
Edhe empat edhe zemërlig, disi nuk shkon, po nejse.... kështu e thot sërish-horoskopi 🤣🤣
 

Endrra

VIP
Ishte më tepër për ata që mungonin 😂
Sikur ta dija se isha te treshi më zemërligë 😟 Çfar paskemi qenë ne shenjat e ujit!!
Edhe empat edhe zemërlig, disi nuk shkon, po nejse.... kështu e thot sërish-horoskopi 🤣🤣
Ja ka thy zemren ndonje e ujit kti te oroskopit se ska shpjegim tjeter 🤣
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
"we're all bad in someone's story"
Ishte sarkazem e imja 😉
Beji sarkazmat me ke je mesuar, une komentova temen, Nese sdo te shkruaj ne temat qe hap zotrote me thuaj dhe ta plotesoj deshiren. Pa shkelje syri se intimidohem une e ke parsysh vete ti.🙂
 
Top