Nga më shpirtmirat, tek ato të liga. Lexoni renditjen e shenjave të HOROSKOPIT

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Beji sarkazmat me ke je mesuar, une komentova temen, Nese sdo te shkruaj ne temat qe hap zotrote me thuaj dhe ta plotesoj deshiren. Pa shkelje syri se intimidohem une e ke parsysh vete ti.🙂

Jo, sinqerisht nuk e kam parasysh sepse nuk te citova per cjerrje. Kto ngacmime nuk me perkasin si karakter... zakonisht marr flak aq shum sa qe rrezikoj te digjem dhe vet 😅
Nese te bezdisi citimi, kerkoj ndjese. Thash thjesht qe edhe si thjesht batut, ishte 'teper'.
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Jo, sinqerisht nuk e kam parasysh sepse nuk te citova per cjerrje. Kto ngacmime nuk me perkasin si karakter... zakonisht marr flak aq shum sa qe rrezikoj te digjem dhe vet 😅
Nese te bezdisi citimi, kerkoj ndjese. Thash thjesht qe edhe si thjesht batut, ishte 'teper'.
Mir.
 
Top