Nga Messi te Ramos, yjet e futbollit që në verë mund të transferohen falas

Sergio RamosNjë nga mbrojtësit më të mirë në botë me shumë trofe të fituar mbetet pa kontratë. 35-vjecari mendon se meriton më shumë se të jetë i ofruar nga presidenti Florentino Perez, por mund ta arrijë atë?
Vetëm tre muaj nga përfundimi i sezonit dhe disa lojtar të mëdhenj të Europës do jenë të lirë si: Sergio Ramos,
Memphis Depay,
Giorginio Wijnaldum,
Gianluigi Donnaruma,
Kun Aguero,
Lionel Messi si dhe David Alaba

a2new.com
 
Top