Nga nje gjeagjeze

bella

Anëtar i Nderuar


Gjeni gjeagjezen dhe thoni nje tuajen me pas:DKur ndalon te me shohesh, gjithmone me sheh,por sado qe te zgjatesh doren nuk do ja dalesh dot kurre te me prekesh. Vete nuk mund te spostohem, por nese provon te afrohesh une largohem nga ty. Cfare jam?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
mos jane gje rete?
 

bella

Anëtar i Nderuar
jo jo jo jo jo :)
 

Hermosita

Antar Aktiv


Gjeni gjeagjezen dhe thoni nje tuajen me pas:DKur ndalon te me shohesh, gjithmone me sheh,por sado qe te zgjatesh doren nuk do ja dalesh dot kurre te me prekesh. Vete nuk mund te spostohem, por nese provon te afrohesh une largohem nga ty. Cfare jam?

Mos eshte Hija?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Jo Hermosita as hija nuk eshte :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
jooooooooo :p
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
po hajde moj tregona se sdi me tutje
 

bella

Anëtar i Nderuar
ahahhaha..nese deri neser ne dreke nuk eshte gjetur do tjua them :D

Durim dhe pak :p
 

METi

-=EdoLorEli=-
mos është gjë ëndërra ?!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Jo Meti as endrra nuk eshte.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
He bella kaloi mesdita pse nuk e thua kush eshte se spo e gjen njeri?
 

bella

Anëtar i Nderuar
He bella kaloi mesdita pse nuk e thua kush eshte se spo e gjen njeri?

hahhahaha....epo ju lash edhe pak kohe se jeni afruar shume prandaj...Jeni ne ate fushe.....Dielli, qielli, yjet e te gjitha keto jane afer:D


Pra pergjigja eshte HORIZONTI :rolleyes:
 
Se pari pershendetje per te gjith ju, ju kisha lutur moderatoreve te nderhyjn ne tem ta editojn titullin, "gjeagjeze" po me qudit kjo nuk shkruhet keshtu, por duhet te shkruët "Gjëegjëza"
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
buza ime tek buza jote :lexim::lexim:
gishti im tek vrima jote :et::et:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
A ti ti... cfare gjeagjeze... heheh... e di une kush eshte....
Filgjaniiii apo....??????

te lumte ama te lumte :dong::dong::dong: ajt edhe njo


NJث MAJUC ME NJث BIRUC I VJEN HAKUT RRUMBULLAKUT....:grusht2::grusht2:
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
sincerisht hiq se kuptoj kete...por edhe nuk e di...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
sincerisht hiq se kuptoj kete...por edhe nuk e di...

ok do kem kujdes qe te jene ne gjuhe standarde :cheer: zgjidhje e kesaj ishte gjilpera dhe rrumbullaku me penje

e tash nje tjeter :
është ni gjë s'është asgjë
varet e s'keputet
ne bir te femrave futet:lexim:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
mos eshte flori, ose vatha...


te lumte princesha :dong::dong: vathi eshte

vazhdojme:

Si u ndjeve kur te eshte shpuar?

A ke qare kur eshte larguar?

Se ai leng te kishte hyre

Ai vend të ishte fryre

Kete gje do ta provosh

Sa here ------ ta ------- ????

Plotësoni vizat për zgjidhje.
 

Giovanni

Anëtar i ri
Edhe une kam nje gjegjeze te vogel...

Ne e shofim gjdo dite..
Presidentat disa her ne vit..
Papa vetem pas vdekjes...
Dhe Zoti se shef kurre...

Qak eshte ???
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Edhe une kam nje gjegjeze te vogel...

Ne e shofim gjdo dite..
Presidentat disa her ne vit..
Papa vetem pas vdekjes...
Dhe Zoti se shef kurre...

Qak eshte ???


flm per gjeegjezen :lexim::lexim: por do ishte mire te respektojme rregullat :lexim: kur te zgjedhet e para postohet tjetra :lexim:se keshtu do na mbushet forumi me gjeegjeza plote pa zgjidhje:kercim:
 

Giovanni

Anëtar i ri
flm per gjeegjezen :lexim::lexim: por do ishte mire te respektojme rregullat :lexim: kur te zgjedhet e para postohet tjetra :lexim:se keshtu do na mbushet forumi me gjeegjeza plote pa zgjidhje:kercim:

Regullat i kam lexuar dhe kjo qe supozon ti nuk shkuan ne rregullat e forumit, dhe tjetra kur te besh moderrator duhet te kshillosh antaret. OK
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Regullat i kam lexuar dhe kjo qe supozon ti nuk shkuan ne rregullat e forumit, dhe tjetra kur te besh moderrator duhet te kshillosh antaret. OK


ka ca rregulla humane te pashkruara :lexim::lexim: keshtu qe mos e merre shume me hove :dance: se me friksove
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Kitrra.. mos behet fjale per ndonje takim me bleten? Ose gjilperat mjekuese?
Bohh..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Kitrra.. mos behet fjale per ndonje takim me bleten? Bohh..

Te lumte Mia, :dj: mendje prehte si gjithmon. Zgjidhja: Sa here bleten ta ngacmosh . I leje radhen pa durureshmerise se Giovanni :bum:bum
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Edhe une kam nje gjegjeze te vogel...

Ne e shofim gjdo dite..
Presidentat disa her ne vit..
Papa vetem pas vdekjes...
Dhe Zoti se shef kurre...

Qak eshte ???


Zgjidhja: llojin e vetvetes

Enigma: As nuk hahet as nuk pihet
Lëpihet dhe ne bire shtihet
 
Top