Nga nje gjeagjeze

Giovanni

Anëtar i ri
Zgjidhja: llojin e vetvetes

Enigma: As nuk hahet as nuk pihet
Lëpihet dhe ne bire shtihetTe lumte e gjete zgjadhjen pra eshte VETVETJA


Mos eshte akullorja ...??
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Jo :( nuk eshte
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Mos eshte cibuku? Ose llulla si i thone ndryshe..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Mos eshte cibuku? Ose llulla si i thone ndryshe..

po cibuku moj nuk lepihet:) me duket se thithet :haha: jo nuk eshte :lexim:
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
po cibuku moj nuk lepihet:) me duket se thithet :haha: jo nuk eshte :lexim:

E ku di gje une.. Nuk kam eksperience ne kete fushe, mbase ka njerez qe e shijojne duke e lepire :D

Thuaje tani se na plase :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
E ku di gje une.. Nuk kam eksperience ne kete fushe, mbase ka njerez qe e shijojne duke e lepire :D

Thuaje tani se na plase :p


peri kur futet ke gjilpera o ju te ururara :lexim::lexim: po a skeni qendisur kurre ju :):haha:

e kete su tregoj po se zgjodhet:

fundë e kry është i zi
fillon me P
mbaron me I :blla:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
o kitra me ngaterove me kete biren,se bire ne i themi birres qe pihet:d
se mendova qe bira eshte dhe vrima por do ta gjeja

besoj tani e ke me te lehte :
fundë e kry është i zi
fillon me P
mbaron me I :blla:


po skuptove ndonje fjale me lajmero :haha:
 

bella

Anëtar i Nderuar
hahaahahaha po sa te mire qenkeni te gjithe....meqe ska tjeter gjeeagjez po them nje tjeter une :p

Jezusi analfabet si firmos?hihihi
 

bella

Anëtar i Nderuar

BeniT

Donatorë
Ta them edhe une nje:p

Ta fus brenda ,cohet .
ta njerri , e shkundi , dhe ulet ?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Ja paska Beni nje te veshtire ahahhahaha

Beni mos eshte termometri????
 

BeniT

Donatorë

*Mia*

Slave To The Rhythm
Qe te kujtoje me mire tekstin e kenges :gallate:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Ai eshte ,

Te ra edhe ty shume shpejt Beni ahahahha gjeeagjeza them si puna ime, se e gjeti Bledikorcari shpejt fare :haha:
 

bella

Anëtar i Nderuar

*Mia*

Slave To The Rhythm
Ca eshte koci? :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pse qeni e mban kocin ne gojè??

suriana po prit moj te zgjidhim kete te paren e gjelit pastaj i marrim kafshet me rradhe ahhahahaha.....Ajo e gjelit kush eshte pse???

koce ndoshta eshte kocke?
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar


suriana po prit moj te zgjidhim kete te paren e gjelit pastaj i marrim kafshet me rradhe ahhahahaha.....Ajo e gjelit kush eshte pse???

koce ndoshta eshte kocke?
po e zgjodhem moj zemer lexo me lart :p
po po kockee..mos harro se jam nga KS une :p
 
Top