Nga nje gjeagjeze

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
aj mos rri mbrapa edhe un po ja them nje gjeagjez:

ne fillim e puth
ne mes e shtrengon
ne fund e shfrytezon ,,,kush esht a e gjeni dot :)
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
e gjete shum e sakt dhe shum e shpejt :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Një gjëegjëz


Disa më të shkurtër
Disa më të gjatë
E kanë burrat e marrin grat:ciaoo:
 

*Mia*

Slave To The Rhythm

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Mbiemri? :ciaoo:

e mo sherre mo sherre

Me germën (K) fillon me germën (I) mbaron
E adhurojnë shume vashat,
Por me shume e duan gratë
Pa te nuk ju rrihet as ditë e as natë :ciaoo:
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
e mo sherre mo sherre

Me germën (K) fillon me germën (I) mbaron
E adhurojnë shume vashat,
Por me shume e përdorin gratë
Pa te nuk ju rrihet as ditë e as natë :ciaoo:

Ta them une ta them une? :D

ps. eshte e vjeter kjo mo kitrra :ciaoo:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
emo bravo mo bravo sa cupa te squara qe kemi :kercim::kercim: lum djaleria e re qe do mari nuse :lexim: se ne plakushat e hengrem :lexim:

po kush ishte o shuri ajo zgjedhja jote
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
thnx thnx:kercim::kercim:

e mban ne gojè(kocken) se nuk ka xhepaaaa..kitrooo qu prej gjumi dhe ti :D ihihihi
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
e mban ne gojè(kocken) se nuk ka xhepaaaa..kitrooo qu prej gjumi dhe ti :D ihihihi

uua sa e lehte :lexim:

Porsi lëmsh është rrumbullak,
mot e jetë sillet qark,
pa benzin shkon e vjen,
kur lëviz askush s'e ndjen
është e plakë sa s'tregohet,
por nuk lodhet as ankohet :ciaoo:
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
uua sa e lehte :lexim:

Porsi lëmsh është rrumbullak,
mot e jetë sillet qark,
pa benzin shkon e vjen,
kur lëviz askush s'e ndjen
është e plakë sa s'tregohet,
por nuk lodhet as ankohet :ciaoo:

Toka? :ciaoo:
 

eldi

trafikante
Perse gjelat ikin ne supermarket??????
 

eldi

trafikante
skeni ndonje mendim per kete qe kam postu me siper?
 

eldi

trafikante
jo jo akoma nuk e keni gjetur
 
Top